Toshiba Qosmio x870-15e Ekran Kartı Yükseltilebilir Mi ?

Kadircan ARSLAN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bilgisayarımda GTX670m 3GB 192 Bit MXM 3.0 Type B tipi harici ekran kartı vardı, ta ki yanana kadar. Türkiye'de ki olanaklarla aynı ekran kartımı bile bulmak oldukça zorken bilgisayarıma uyumlu daha üst düzey ekran kartı hakkında bilgi bulmak daha da zorlaşıyor. Hazır başımıza masraf açılmışken GTX670m yerine daha üst model ekran kartı takmak istiyorum. Aliexpress ve Ebay dahil bilgisayarıma önerebileceğiniz uyumlu ekran kartı var mıdır ? Bilgisayarın detaylı özelliklerini aşağıda verdiğim gibidir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Toshiba Qosmio x870-15e
Part No : PSPLZE-04J033TE

Adaptör : Toshiba 19V 9.5A

• İntel i7 3630HQ 2.6GHz
  • 16 GB DDR4 1666Mhz RAM
  • 500 GB Samsung EVO SSD
  • 750 GB 5400Rpm Toshiba HDD

1.jpg 2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı dizüstü bilgisayar anakart arızalı duruyor evde. İsteyen olursa ram, ekran kartı, işlemci gibi parçalarını verebilirim.
Esselamualeykum hocam. Bende bu laptoptan var. Elektrik voltaj iniş çıkışından olsa gerek adaptör bozuldu. Başka bir yerindende olabilir bilmiyorum ancak şu an için adaptör lazım. Sizinle nasıl irtibata geçebilirim. Forumlara pek üye olmuyorum. Kurallardan anlamam. Siz bir bağlantı şekli söyleyiniz onunla irtibata geçelim. Mümkünse. Cevabınızı bekliyorum. Allah'a emanet olun

Bende aynı dizüstü bilgisayar anakart arızalı duruyor evde. İsteyen olursa ram, ekran kartı, işlemci gibi parçalarını verebilirim.
S.a aylardır ekran karti arıyorum inanin okadar cok denedim ki hic biri uymadı bios burda bir kac yazı okudum ve boyumu aşan konular ama insallah sizin ekran karti uyar yardimci olursanız cok sevinirim simdiden tesekkurler

S.a aylardır ekran karti arıyorum inanin okadar cok denedim ki hic biri uymadı bios burda bir kac yazı okudum ve boyumu aşan konular ama insallah sizin ekran karti uyar yardimci olursanız cok sevinirim simdiden tesekkurler
o zaman ekran kartının sağlamlığını test etmem lazım mahçup olmamak için ama pc açılmıyor nasıl deneyeceğim bilmiyorum.
Esselamualeykum hocam. Bende bu laptoptan var. Elektrik voltaj iniş çıkışından olsa gerek adaptör bozuldu. Başka bir yerindende olabilir bilmiyorum ancak şu an için adaptör lazım. Sizinle nasıl irtibata geçebilirim. Forumlara pek üye olmuyorum. Kurallardan anlamam. Siz bir bağlantı şekli söyleyiniz onunla irtibata geçelim. Mümkünse. Cevabınızı bekliyorum. Allah'a emanet olun
adaptörüm sağlam ve duruyor özelden yazabilirsiniz.

o zaman ekran kartının sağlamlığını test etmem lazım mahçup olmamak için ama pc açılmıyor nasıl deneyeceğim bilmiyorum.

adaptörüm sağlam ve duruyor özelden yazabilirsiniz.
Hocam özelden yazmak ne kadar zor bir bilsen. Yeni üyelik actigimdan dolayı olsa gerek özelden yazamadım. Yeni konu açtım. Etiketleyim dedim. Ama onuda galiba başaramadım. Siz bana bir yol aciverin. Yada email adresi verebiliyorsunuz verin. Oradan yazayım. Selametle

Şimdi bende birşey diyemiyorum ama isterseniz size ulaşabileceğim bir yöntem ssunarsanız belki daha kolay bir yol bulunur burdan yanlış birşey yazınca ceza veriyorlar tam birsey diyemiyorum doğrusu

Yeni konular

Geri
Yukarı