Toshiba Satalite A500 19w Laptop Ekran Kartı Değiştirme

eneskürşad

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Toshiba Satalite A500 19W dizüstü bilgisayarım var. Bilgisayarımın ekran kartını değiştirmek istiyorum. Bilgisayarımda XMX slotu bulunuyor yani değişebildiğini biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok mantıklı olmasa da mümkün olmakta ama satın alma uyumluluk sorunu olabilir Türkiye'de alabilceğin yer yok.
yeni Notebook al:
www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® TULPAR T5 V1.4.2 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > TULPAR
www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® ABRA A5 V1.1.2 15.6"
www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® ABRA A5 V4.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

Çok mantıklı olmasa da mümkün olmakta ama satın alma uyumluluk sorunu olabilir Türkiye'de alabilceğin yer yok.
yeni Notebook al:
...
Daha önce izlemiştim bunu. Kendi bilgisayarım zaten var, fazla masraf yapmadan anneme internette dolaşıp dizi izleyebileceği bir bilgisayar ayarlamam gerekiyor. Ekran kartında arıza var şu an, aynı kartı alsam bile problem olmaz sanırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı