Toshiba Satallite P50 klavye aydınlatması

Tunahan41

Decapat
Merhaba Toshiba Satellite P50 B117 kullanıyorum. İlk aldığımdan yakın zamana kadar klavye ışığı yanıyordu yani bir tuşa bastığımda yanıyordu. Bir zaman sonra sönüyordu. Windows 8.1 kullanıyorum. Klavye ışığım yanmıyor tekrar yanması için ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Not: FN+Z yi denedim.

BIOS'ta bu ayar var, Power Management >> Keyboard Backlight Control Mode bölümünden ayarlayabilirsiniz.

TIMER yaparsanız, FN + Z tuşlarına bastıktan sonra klavye ayarladığınız süre boyunca açık kalır, ardından kapanır. Ben sürekli ON ayarında tutuyorum, gece işime yarıyor :D Ardından kaydedip çıkın.

NOT: Toshiba Satellite P50-B-116 kullanıyorum.

Toshiba sateline C55D-A-14G klavye ışığını nasıl açabilirim?

Hocam bende de aynı sorun vardı. Aşağıda verdiğim linkten Toshiba sistem ayarları programı var küçük bir program onu indirin sorun çözülür ama isterseniz BIOS'tan da yapılıyor. Ama BIOS'la uğraşmam derseniz şu programı indirin %100 olur Toshiba System Settings Utility

Hocam bilgisayda LED aydınlatması olduğundan eminseniz; üstte verdiğim programı indirin, kurun orada detaylı olarak ayarlarını yapabilirsiniz.
Hocam olmazsa buraya yazın, bir tane daha yöntem var. Onuda söyleyeyim ama; o olur büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Hocam bilgisayda LED aydınlatması olduğundan eminseniz; üstte verdiğim programı indirin, kurun orada detaylı olarak ayarlarını yapabilirsiniz.
Hocam olmazsa buraya yazın, bir tane daha yöntem var. Onuda söyleyeyim ama; o olur büyük ihtimalle.
orada ne yazması gerekiyor linki indirdim kurdum ama klavye ile ilgili birşey yok klavyede ışık olduğunu bilmiyorum eğer bunu anlamanın bir yolu varsa söyler misin?

Orada ne yazması gerekiyor linki indirdim kurdum ama klavye ile ilgili bir şey yok klavyede ışık olduğunu bilmiyorum eğer bunu anlamanın bir yolu varsa söyler misin?

Hocam eğer orada klavye ile ilgili bir şey çıkmadıysa büyük ihtimalle yoktur.
Ama internetten bilgisayarın özelliklerini inceleyin varsa yazarlar zaten.

Geri
Yukarı