Toshiba Satellite A300 20C ile hangi oyunlar oynanır?

Efe Tekin

Picopat
Daha fazla  
Toshiba Satellite A300 20C laptopum var.
Intel Pentium T3400.
4 GB RAM(DDR2)
Intel gma 4500M.
512 GB harddisk.
Bu özelliklerle Outlast'ı 12-14 FPS, GTA San Andreas'i 18-20 FPS, FIFA 14'ü antrenman yaparken 40-50 FPS, maç esnasında 20 FPS, PES 13'ü normalde 55-60 FPS, maç esnasında 20 FPS, CS: Source'u 20 FPS civarı oynuyorum. Şunu da belirteyim; pes ve CS'yi oynayabileceğim en yüksek ayarlarda, geri kalanları ise oynayabileceğim en düşük ayarlarda oynuyorum. Ama bu FPS bana yetmiyor. Benim oyun esnasında 30-40 FPS falan alarak kasmadan oynayabileceğim güzel oyun önerileri olan var mı veya bu oyunlarda nasıl daha fazla FPS alabilirim?
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
(Not: Outlast oynarken oyun içi ayarlar yetmedi, olsystemsettings dosyasındaki ayarları bile düşürmem gerekti.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ayarlarında yapabileceğim ayarlar sayesinde istediğim FPS ayarlarına ulaşmam mümkün mü?
Mümkünse ve varsa oyunların kendi config dosyalarını modifiye edip (Çözünürlüğü olduğundan daha düşüğe ayarlamak gibi.) fps kazancı elde edersiniz ama bu sefer de piksel piksel oynarsınız.

@647624518 1-2 tane daha oyun önerebilir misiniz? Araba oyunlarını pek sevmiyorum da. Ayrıca LOL tarzı oyunları da pek sevmem. Macera, aksiyon, korku oyunları hoşuma gidiyor. Özellikle korku severim. Kasmadan oynamak istiyorum.

Unreal Tournament 2004 bir FPS oyunudur. Aksiyon olmasa da keyifli bir oyundur. O'nun dışında size F.E.A.R. veya Resident Evil 4 önerebilirim.

Geri
Yukarı