Toshiba Satellite C660 1zw sisteme hangi işletim sistemi kurulmalı?

madleopard

Centipat
Daha fazla  
Toshiba Satellite C660 1zw model laptopuma bugün satın almış olduğum Adata 120GB'lik SSD'nin montajını gerçekleştirdim.
Şimdi bir işletim sistemi yüklemeliyim, bu ihtiyara ne yükleyeyim?

Widows 10 çok sağlıklı olmayabilir, 8.1 kurun derim.

An itibariyle Technopat'ın videosunu izleyerek Windows 10 kuruyorum. Flashı hazırlarken sistem eski diye MBR düzenini seçtim. Bakalım nasıl olacak.

Son düzenleme:
An itibariyle Technopat'ın videosunu izleyerek Windows 10 kuruyorum. Flashı hazırlarken sistem eski diye MBR düzenini seçtim. Bakalım nasıl olacak.
Nasıl oldu? Performanstan memnun musunuz?

Nasıl oldu? Performanstan memnun musunuz?

Merhabalar. Birkaç saat önce kurdum, Windows 10Pro ile bilgisayarımı kullanmaktayım. Çok çok minicik kasmalar olabiliyor, fakat eeh işte kaç senelik alet, normaldir. Genel olarak performansı gerçekten çok iyi. Ayrıca ihtiyar ışık hızında açılmaya başladı, bir kez daha SSD HDD farkına tanıklık etmiş oldum.
Bu arada Toshiba sağlam marka, ben bu bilgisayarı aldığımdan beri sadece klavyeyi değiştirdim, başka da sorun çıkartmadı. Yani model olarak eski olan, özellikleri aynı fakat başka markaların çatısı altındaki laptoplarda aynı performansla aynı işletim sistemi yüklenir mi bilmiyorum. Neticede mal sağlam olduğu için, geç yaşlanıyor. Görünen o ki parçalar diri kalmayı başarabilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı