Toshiba Satellite C660D açılıyor ancak görüntü vermiyor

D4CHNLQ_06

Hectopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Bakımcı
Arkadaşlar hayırlı günler bugün kardeşim telefon ile aradı ve Toshiba Satalite C660D modelli laptopun bozulduğunu haber verdi.
Kargo ile yolladı ve bugün elime geçti bilgisayar bilgisayar açılıyor lakin dahili ekrana görüntü vermiyor. Hard diskte Windows 8.1 orijinal lisanslı olarak kurulum yapmış ve kendimde kontrol ettim. Cidden orijinal Key kullanmış bu PC'yi nasıl kurtarabilirim? Özelliklerini koyuyorum aşağıya,
Veritech 4 GB DDR3 +Samsung 2 GB DDR3 RAM toplam 6 GB.
240 GB James Donkey SSD.
AMD vision 1 GB ekran kartı ve AMD E-300 işlemci 2 çekirdekli.

Arkadaşlar hayırlı günler bugün kardeşim telefon ile aradı ve Toshiba Satalite C660D modelli laptopun bozulduğunu haber verdi.
Kargo ile yolladı ve bugün elime geçti bilgisayar bilgisayar açılıyor lakin dahili ekrana görüntü vermiyor. Hard diskte Windows 8.1 orijinal lisanslı olarak kurulum yapmış ve kendimde kontrol ettim. Cidden orijinal Key kullanmış bu PC'yi nasıl kurtarabilirim? Özelliklerini koyuyorum aşağıya,
Veritech 4 GB DDR3 +Samsung 2 GB DDR3 RAM toplam 6 GB.
240 GB James Donkey SSD.
AMD vision 1 GB ekran kartı ve AMD E-300 işlemci 2 çekirdekli.

Hiç görüntü vermiyorsa anakart arızası olabilir. Servise götürüp gösterin.

Harici kullandıysa muhtemelen ekran kartı arızası var o bilgisayarda.

Tamamdır ustam ben bir daha deneyeyim bilgisayarı olmazsa Toshiba servisi yolu göründü peki 1 ya da 2 aylığına kurtaracak bir yöntem var mı okulların kapanmasına kadar idarelik bir yol illa chipset mi değiştirelecek.

Tamamdır ustam ben bir daha deneyeyim bilgisayarı olmazsa Toshiba servisi yolu göründü peki 1 ya da 2 aylığına kurtaracak bir yöntem var mı okulların kapanmasına kadar idarelik bir yol illa chipset mi değiştirelecek.

Chip arızalıysa yöntemi yok mecbur ya onarım görür ya da değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı