Toshiba Satellite L655-142 fare ve klavye kapanıp açılıyor

Gandalf [Eyüp]

Hectopat
Eski bir dizüstü (Linkini aşağıda paylaşacağım) kullanıyorum. Ekranı kırık olduğu için 60Hz bir monitöre HDMI ile görüntü aktarıyorum. Genellikle ara sıra oluyor bana da arkadaşlarım "Güç kaynaklı olabilir." birkaç arkadaşım ise "Uyumsuz gelmiş olabilir" diye söyledi. Dizüstümde takılı olan şeyler şunlar: HDMI, ADSL (internet ileticisi), Everest SM-601 (Fare), Raks RK-700 (Klavye) ve bataryası olmadığı için Compaxe CLT-312 model bir adaptör. Ben sorunun klavye ve fare sürücüleriyle ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü güncel bir şekilde elimle sürücülerini indirip güvenli bir şekilde kuruyorum. Benim düşüncem çok fazla şey takılı olduğu için algılamama sorunu olabilir diye düşündüm. Birkaç foruma baktığımda ise bazıları "Kardeşim, hizmetlerle ilgili olabilir." diye ekliyor, bazıları ise "birader sürücülerin güncel değildir" diye söylüyor birkaç kişi de hiç alakası olmasa da "Virüs bulaşmıştır." diye ekliyor. Bilgili arkadaşlar var ise veyahut sorunu çözmüş kişiler varsa yardım ederse çok memnun olurum.

Dizüstü: Toshiba Satellite L655-142 Notebook

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı