Toshiba Satellite P50-B-117 COD Advanced Warfare Bulanıklaşma Sorunu

astr.om

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Bu bilgisayarı yaklaşık 2 ay önce aldım. Hemen sonra da Call Of Duty Advanced Warfare satın aldım. Sistem gereksinimlerine baktığımda oyunu gayet rahat bir şekilde kaldırması gerekiyordu. Fakat oyun içerisinde çok takılmalar oluyor bir de görüntüler ikiye bölünüyor ve grileşip bulanıklaşıyor. Ve ben GTA 5 de almayı düşünüyorum. Sizce yine aynısı mı olur? Bir de CoD'da olan durumu nasıl düzeltebilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum
Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. sisteminiz gayet iyi. Ekran kartı için son 15.4 sürücüsü kurulu mu? Ayrıca Cod Advanced Wwarfare için son uptadeyi yükleyin. Peki diğer oyunlarda sorun oluyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak teşekkürler.
2.olarak ekran kartı sürücüsüne bir güncelleme yapmadım. Onu nasıl anlayabilirim?
COD için son güncellemeler de yüklü sanırsam.
Diğer oyunlarda da (CS GO, League of Legends) gibi sorun olmuyor, en yüksekte oynuyorum.

Masaüstünde sağ tıklayıp " Amd catalyst control center " bölümüne tıklayın. Açılacak bölümde en altta "ürün özeti" yazıyor oraya tıklayın sonra yazılım seçeneğinden catalyst sürümüne bakın.

Masaüstünde sağ tıklayıp " Amd catalyst control center " bölümüne tıklayın. Açılacak bölümde en altta "ürün özeti" yazıyor oraya tıklayın sonra yazılım seçeneğinden catalyst sürümüne bakın.
Dediğiniz gibi ekran kartını güncelledim fakat yine bir şey değişmedi sadece oyun optimize oldu ama bu da bir performans arttırması göstermedi.

Biri yardımcı olabilir mi lütfen? Gerçekten oyuna 100 TL verdim ve oynayamamak çok acı verici.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı