Tosla iademe el koydu

Enpara'dan 12 lira atmıştım ve o sırada Tosla sisteminde problem olduğu için girememiştim. Sonrasında girdiğimde ise hesapta para yoktu ve Enpara'dan iade oluşturdum. Durumu Tosla'ya bildirdim, Enpara dekontunu gönderdim; 12 lira için rezil ettiler.

IMG_20210709_082409.jpg

Sanki Kennedy suikastını araştırıyorlar 🤣 Baktım bunlardan bir cacık olmayacak; hesabı kapatma talimatı verdim. Bir de hesap kapatma talimatı verdiğimde iade için bekleyen talebimin de kapatılacağını söylemez mi? Şükür ki daha yüksek bir meblağ değildi. Bir daha kullanırsam lanet olsun bana.

Amazon'dan ürün iade etmiştim 15 Nisan'da Tosla'dan mesaj geldi "xxx iade talebini aldik. İaden en kısa zamanda gerçekleşecek". 4 ay olacak gelmedi :D En az 5 defa müşteri hizmetlerine yazdık "Talep oluşturuyoruz 3 gün içinde hesabınıza gelir" dediler her seferinde. Telefonla aradım 2 defa, onlar da "Talebinizi mali birime yönlendiriyoruz." dediler. SMS atıyorlar zamana ihtiyacımız var diye :D Daha gelecek gibi görünmüyor. Sizin başınıza da gelebilir böyle şeyler dikkat edin. Başka ne işlem var yapabileceğim? Resmen saçmalık.
Tosla kartı 2 hafta önce aldım. Müşteri hizmetleriyle 1 defa konuştum. Ama bu karttan bir şey beklenmeyeceğini anladım. O yüzden kullanmam artık.

Geri
Yukarı