Tosla kart nasıl eklenir?

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün Şok'tan Tosla kart aldım. Uygulamayı açtım, kayıt oldum ama kart ekleyemiyorum. Nasıl ekleyeceğim? Kartımın üzerinde isim yazmıyor ama kart ekleye basınca kartın üzerindeki isimi istiyor. QR kod ile eklemek istiyorum ama o seçeneği bulamadım.

QR kod seçeneği olması lazımdı ben öyle girmiştim diye hatırlıyorum ya da arkasında bir kod vardır oradan gireceksindir.

Arkadaşlar, bugün şok'tan Tosla kart aldım. Uygulamayı açtım, kayıt oldum ama kart ekleyemiyorum. Nasıl ekleyeceğim? Kartımın üzerinde isim yazmıyor ama kart ekleye basınca kartın üzerindeki isimi istiyor. QR kod ile eklemek istiyorum ama o seçeneği bulamadım.

Hocam 11, 27TL Tosla bakiyesiyle 10TL Tosla bakiyesi takaslıyorum, eğer işinize yararsa Papara'dan 10TL alıp Tosla'dan 11, 27TL atabilirim😀

QR kod seçeneği olması lazımdı ben öyle girmiştim diye hatırlıyorum ya da arkasında bir kod vardır oradan gireceksindir.

Merhaba.
Kartınızın arkasında QR kod mevcuttur.
Saygılarla.

Hocam 11, 27TL Tosla bakiyesiyle 10TL Tosla bakiyesi takaslıyorum, eğer işinize yararsa Papara'dan 10TL alıp Tosla'dan 11, 27TL atabilirim😀

Hepinize teşekkürler sorunu çözdüm konu kilitlenebilir.

QR kodu ile kolayca eklemiştim diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı