Çözüldü Tosla kart nasıldır ve özellikleri nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaşım 17 Tosla Kartı almak istiyorum ama özellikleri nelerdir? Mesela Hepsiburada, Trendyol, Steam gibi platformlardan Online alışveriş yapabilir miyim bu kartla?

Ön ödemeli bir kart alışveriş yapabilirsin. Ama ben genelde Papara öneriyorum.

Tosla hakkında bir bilgim yok fakat en güvenlisi şu an Papara.

Arkadaşlar yaşım 17 Tosla Kartı almak istiyorum ama özellikleri nelerdir? Mesela Hepsiburada, Trendyol, Steam gibi platformlardan Online alışveriş yapabilir miyim bu kartla?

7-8 ay önce Papara'dan daha iyi olan ancak zamanla kampanyalarını azaltarak Papara'nın arkasına düşen bir ön ödemeli kart.

Ben 2 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Fakat parayı geç yatırma gibi sorunları var. Güzel yanı ise arkadaşlarına göndererek hesabına para geçiyor ama yine de Papara daha güzel ve çoğu şeyde indirim sağlıyor Spotify Premium vb.

Kanka hatta şu an mesela Steam Epic Games'te %30 iade var Netflix gibi platformlarda %50 iade Spotify Premium %50 iade gibi temassızı var kartın para kesmiyor aylık Papara gibi çok sağlam bir kart tavsiye ederim hiçbir pişmanlığım yok.

Mastercard'ın geçerli olduğu her yerde kullanabilirsin.

Mastercard'ın geçerli olduğunu nereden anlayacağım pek bilgim yok da?
Ben 2 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Fakat parayı geç yatırma gibi sorunları var. Güzel yanı ise arkadaşlarına göndererek hesabına para geçiyor ama yine de Papara daha güzel ve çoğu şeyde indirim sağlıyor Spotify Premium vb.

Peki Hepsiburada, Trendyol, Steam'den alışveriş yapabilir miyim?

Mastercard'ın geçerli olduğunu nereden anlayacağım pek bilgim yok da?

Peki Hepsiburada, Trendyol, Steam'den alışveriş yapabilir miyim?

download.png

Yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı