Tosla kart sorusu

mertaksoy66

Hectopat
Arkadaşlar benim yaşım 16 Tosla kartta onaylı hesap olmuyormuş 18 yaşından büyük olmam gerekiyormuş sınırlı para atabiliyormuşsun onaysız hesapta, o yüzden şu anki Tosla hesabımı kaldırıp yeni hesap kurup babamın yaşını kimlik bilgilerini girsem ATM'den istediğim kadar para atabiliyor muyum?

Arkadaşlar benim yaşım 16 Tosla kartta onaylı hesap olmuyormuş 18 yaşından büyük olmam gerekiyormuş sınırlı para atabiliyormuşsun onaysız hesapta, o yüzden şu anki Tosla hesabımı kaldırıp yeni hesap kurup babamın yaşını kimlik bilgilerini girsem ATM'den istediğim kadar para atabiliyor muyum?
Aylık 750 TL'lik limiti doldurcağınıza inanıyorsanız ugraşmayın. Her alışverişinizde babanızıın telefonuna SMS gider. Her şey onun üstüne olduğu için herhangi bir sorunda babanız görüşmek zorunda kalır. Limit derdi istemiyorsanız PAPARA uygundur.

Aylık 750 TL'lik limiti doldurcağınıza inanıyorsanız ugraşmayın. Her alışverişinizde babanızıın telefonuna SMS gider. Her şey onun üstüne olduğu için herhangi bir sorunda babanız görüşmek zorunda kalır. Limit derdi istemiyorsanız Papara uygundur.

Papara'da 500TL limit var üstünde para kesiyor kendi telefon numaramı yazarsam bana SMS gelir

0.016 kuruş gibi bir para kesiyor ve limit 500 değil 750 diye biliyorum.
Bizzat kullanıyorum tavsiye ederim paparayı...
Tosla kullanmayın.
Toslayı neden kötülüyorsunuz ? Oldukça iyi geçen ay kampanyaları düşürdüler. Şimdi efsane kampanyalar getirdiler. Ben ikisini de kullanıyorum. Hangisi işime yararsa.

Toslayı neden kötülüyorsunuz ? Oldukça iyi geçen ay kampanyaları düşürdüler. Şimdi efsane kampanyalar getirdiler. Ben ikisini de kullanıyorum. Hangisi işime yararsa.
Paparada da kampanyalar var.
Ama toslayı pek sevmiyorum.
Papara ile oyunlardan yüzlerce TL kazandığım için olabilir :D

Hesap al/sat larda çok işe yarıyor yani.

Paparada da kampanyalar var.
Ama toslayı pek sevmiyorum.
Papara ile oyunlardan yüzlerce TL kazandığım için olabilir :D

Hesap al/sat larda çok işe yarıyor yani.
Sizin para kazanmanız Paparayı iyi yapmaz yalnız. İnsanları yanlış yönlendirme. Paparanın da çok açığı var. Zamanında çok araştırdım. En önemlisi sanal kart açığı. Bazı kişilerin parası çekildiği bile var. DH'de de çok gördüm korkudan kartlarımı internete kapadım.

Sizin para kazanmanız Paparayı iyi yapmaz yalnız. İnsanları yanlış yönlendirme. Paparanın da çok açığı var. Zamanında çok araştırdım. En önemlisi sanal kart açığı. Bazı kişilerin parası çekildiği bile var. DH'de de çok gördüm korkudan kartlarımı internete kapadım.
Aynen Spofity vs için sahte hesap aç deneme sürümünden faydalan sonra sanal kartı kapatıp tekrar açmayı unut sonra paparaya suç at.
Güzel iş tebrikler.

Geri
Yukarı