Tosla kart sorusu

Aynen spofity vs için sahte hesap aç deneme sürümünden faydalan sonra sanal kartı kapatıp tekrar açmayı unut sonra Papara'ya suç at.
Güzel iş tebrikler.

Kardeşim Papara'nın sahibi misin? Ne bu kadar övgü Allah aşkına ya. Tosla'yı boş boş kötülüyorsun. Neymiş ben hesap satıyorum Papara daha güzel. Böyle saçma bir öneri olabilir mi?
Aynen Spofity vs için sahte hesap aç deneme sürümünden faydalan sonra sanal kartı kapatıp tekrar açmayı unut sonra paparaya suç at.
Güzel iş tebrikler.
Ve ben paparada böyle bir olay yaşamadım. Sadece duyum bunlar. Size Papara iyi geliyorsa bu Toslanın kötü olduğunu göstermez. Milleti yanlış yönlendirmeyin. İki kartta şuan en iyisi. Türkiye'de en iyi ödemeli kart. Hangileri işime yarıyorsa onu kullanıyorum. Çoğu kişide benim gibi yapıyor. Siz Papara Fanboyusunuz galiba.

Kardeşim Papara'nın sahibi misin? Ne bu kadar övgü Allah aşkına ya. Tosla'yı boş boş kötülüyorsun. Neymiş ben hesap satıyorum Papara daha güzel. Böyle saçma bir öneri olabilir mi?

Ve ben Papara'da böyle bir olay yaşamadım. Sadece duyum bunlar. Size Papara iyi geliyorsa bu Tosla'nın kötü olduğunu göstermez. Milleti yanlış yönlendirmeyin. İki kartta şu an en iyisi. Türkiye'de en iyi ödemeli kart. Hangileri işime yarıyorsa onu kullanıyorum. Çoğu kişide benim gibi yapıyor. Siz Papara fanboyusunuz galiba.

Hayır ben şuna gülüyorum :D
Papara'dan sanal kart aç kapa yaparak fake Gmail ile spofity deneme süresi vs satın alıyorlar sonra günü gelince unutunca Papara benden durduk yere para çekmiş diyorlar 🤣🤣
Kendilerini nasıl da rezil ediyorlar :D

Ve ben paparada böyle bir olay yaşamadım. Sadece duyum bunlar. Size Papara iyi geliyorsa bu Toslanın kötü olduğunu göstermez. Milleti yanlış yönlendirmeyin. İki kartta şuan en iyisi. Türkiye'de en iyi ödemeli kart. Hangileri işime yarıyorsa onu kullanıyorum. Çoğu kişide benim gibi yapıyor. Siz Papara Fanboyusunuz galiba.
Tosla gerçekten çok kötü ve yavaş.

Sizin para kazanmanız Papara'yı iyi yapmaz yalnız. İnsanları yanlış yönlendirme. Papara'nın da çok açığı var. Zamanında çok araştırdım. En önemlisi sanal kart açığı. Bazı kişilerin parası çekildiği bile var. Dh'de de çok gördüm korkudan kartlarımı internete kapadım.

konu
Bunu yapan bir şirket pek de para çekeceğini zannetmem.

Geri
Yukarı