Tosla kartı nasıldır?

Oğuzhan18

Hectopat
Arkadaşlar, bu kartı sipariş vermiştim, adıma özel chipli bir kart. İnternet üzerinden de alışveriş yapılıyor ama herhangi bir bankadan arkadaşım bana para gönderemiyor herhalde. Gönderen kişide mi Tosla programı indirip ona para yükleyip mi yollaması gerek tam olarak anlamadım. 2 tane arkadaşlarım kendi farklı kartlarından atmaya çalıştı ve paraları bankaları tarafından iade edilmiş. Hiçbir şekilde para gelmiyor bana. Bu kartın maksatı nedir o zaman tam olarak açıklar mısınız?

Tosla kullanıcısıyım. Toslanın merkezi Aköde yani Akbanktır. Arkadaşınızın size para atabilmesi için Tosla uygulaması olması lazım.
ATM'den ücretsiz bir şekilde para yükleyip çekebilirsiniz. Ayrıca Tosla uygulamasından sisteme banka kartını kayıt ederek banka kartından para gönderebilirsin kartına. Eğer 18 yaşından büyüksen IBAN no ile gönderebilirsin ama göndericinin adı ile tosladaki adın aynı olması lazım örneğin senin adın Umut, tosladaki adın da Umut olması lazım.
Tosla uygulamasına gir sağ yukarıda bi sohbet simgesi var ona basarsan Tosla ekibi ile canlı konuşmuş olursun. Her türlü istediğin soruyu sorabilirsin. O da olmadı müşteri hizmetlerini ara.

Son düzenleme:
Tosla kullanıcısıyım. Toslanın merkezi aköde yani akbanktır. Arkadaşınızın size para atabilmesi için tosla uygulaması olması lazım.
ATM'den ücretsiz bir şekilde para yükleyip çekebilirsiniz. Ayrıca tosla uygulamasından sisteme banka kartını kayıt ederek banka kartından para gönderebilirsin kartına. Eğer 18 yaşından büyüksen IBAN no ile gönderebilirsin ama göndericinin adı ile tosladaki adın aynı olması lazım örneğin senin adın umut, tosladaki adın da umut olması lazım.
Tosla uygulamasına gir sağ yukarıda bir sohbet simgesi var ona basarsan tosla ekibi ile canlı konuşmuş olursun. Her türlü istediğin soruyu sorabilirsin. O da olmadı müşteri hizmetlerini ara.

Tamamdır teşekkürler kısacası para yollucak kişide tosla uygulaması olmadan para gönderilmiyor yani anladığım kadarıyla efendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı