Tosla kimlik doğrulamayı zorunlu kıldı

Emir Demirkan

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tosla kimlik doğrulamayı zorunlu kıldı ve kimlik doğrulamada kimlikte fotoğraf olması gerekiyor ama benim kimliğimde fotoğraf yok. Nasıl uygulamaya giriş yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimlik doğrulama zorunlu kılınmadan önce tosla kart satın aldım, uygulamaya kart bilgilerini girip kullanmaya başladım. Steam üzerinden alışveriş yaptım iade ettim, iade 1 aydır gelmedi desteğe yazdım işlemine bakıyoruz bankayla konuşuyoruz vs. dediler. Şimdi uygulamaya girmeye çalıştığımda kimlik doğrulama istiyor. Benim kimliktede fotoğraf yok...

Paparada aynı terane hatta daha beteri, kimlik + evebeyn izni istiyor.

Güya evebynim papara hesabı açıp bana onay verecekmişte miş miş...

Altı üstü sanal kart, kendi topuklarına sıkıyorlar, velimin banka hesabından ek kart çıkarttıracağım...

Kimlik doğrulama zorunlu kılınmadan önce Tosla kart satın aldım, uygulamaya kart bilgilerini girip kullanmaya başladım. Steam üzerinden alışveriş yaptım iade ettim, iade 1 aydır gelmedi desteğe yazdım işlemine bakıyoruz bankayla konuşuyoruz vs. dediler. Şimdi uygulamaya girmeye çalıştığımda kimlik doğrulama istiyor. Benim kimliktede fotoğraf yok...

Papara'da aynı terane hatta daha beteri, kimlik + evebeyn izni istiyor.

Güya evebynim Papara hesabı açıp bana onay verecekmişte miş miş...

Altı üstü sanal kart, kendi topuklarına sıkıyorlar, velimin banka hesabından ek kart çıkarttıracağım...

Sizde aynı sorunu yaşıyorsunuz sanırım benim gibi.

Evet maalesef kimliğimde fotoğraf yok. Nasıl giriş yapacagiz.

Arkadaşlaelr uygulamaya girmek istiyorsanız kimlik dogrulama kısmı(kimliğin fotoğrafını çektigimiz kısım) oradan bir geri tuşuna tıklıyoruz telefondan ondan sonra para yükle seçeneğine tıklayıp bir daha telefondan geri tuşuna tıklıyoruz ve uygulama açılıyor.

Son düzenleme:
Evet maalesef kimliğimde fotoğraf yok. Nasıl giriş yapacagiz.

Arkadaşlaelr uygulamaya girmek istiyorsanız kimlik dogrulama kısmı(kimliğin fotoğrafını çektigimiz kısım) oradan bir geri tuşuna tıklıyoruz telefondan ondan sonra para yükle seçeneğine tıklayıp bir daha telefondan geri tuşuna tıklıyoruz ve uygulama açılıyor.

Peki harcama yapmaya devam edebiliyor muyuz?

Geri
Yukarı