Tosla Tosback'i geri ödemedi

LossSantos

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Tosla'nın geçen ay Marti Scooter kampanyası vardı. Fotoğrafları da yükleyeceğim. Gördüğünüz gibi kartı doğrulamak için aldığı 2 TL'yi anında kampanyadan saydı ve geri ödemesini yaptı ama sonra 12 TL'lik harcamamın geri ödemesi olmadı. Ben de o gün canlı destekten durumu ilettim ve geri dönüş sağlanacağı söylendi.
Unutmuştum yaklaşık 1 ay sonra tekrar mesaj geldi inceleme devam ediyor diye. Şaka mi bu 😂? Ben 2 liranin peşinde değilim zaten, dedigim gibi unutmuştum. Koskoca Akbank bunu nasıl yapabilir? Gecen hafta tekrar canlı desteğe bağlandım, işleminizi hemen hızlandıracağız dediler ama hala dönüş yok.
Kısaca çok da güvenmeyin bir sıkıntı çıkarsa hallederler Akbank'ın kurumu sonuçta diye.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210827-205740_Messages.jpg
    Screenshot_20210827-205740_Messages.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20210827-205717_Tosla.jpg
    Screenshot_20210827-205717_Tosla.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 79
Oyun kampanyası için iademi yaklaşık 4 ay sonra yapmışlardı. Cidden yavaşlar. Akbank ile hizmet kalitesinin neredeyse hiç alakası yok. Gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri, Tosla'da. Bol bol kayıt açarsanız belki birkaç gün daha erken bitirebilirler.

Oyun kampanyası için iademi yaklaşık 4 ay sonra yapmışlardı. Cidden yavaşlar. Akbank ile hizmet kalitesinin neredeyse hiç alakası yok. Gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri, Tosla'da. Bol bol kayıt açarsanız belki birkaç gün daha erken bitirebilirler.
Benden daha kötüleri varmış 😂 benim işlem araya kaynadı falan zannediyordum çok şaşırdım şimdi. Bakalım bizimki ne zaman gelicek. Hiçbir yere de yazmayayım dedim ne kadar uzaticaklarını merak ettim 😂
Evet. Para bugün gelmiş. İlginç bir deneyimdi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211006-175654_Tosla.jpg
    Screenshot_20211006-175654_Tosla.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı