Tosla veya Papara sanal kartla Netflix alınır mı?

SemihOzdogdu

Hectopat
Arkadaşlar ininalde 45 TL var bunu Tosla veya Papara'da sanal kart oluşturup parayı göndersem, Netflix satın aldıktan sonra %50 veya %60 parayı geri verir mi?

Not: Tosla da %60'ını geri veriyormuş paranın. Papara'da %50.kısacası sanal kartla alsam bu yüzde sayıları kartıma tekrar yatırır mı?

Arkadaşlar ininalde 45 TL var bunu Tosla veya Papara'da sanal kart oluşturup parayı göndersem, Netflix satın aldıktan sonra %50 veya %60 parayı geri verir mi?

Not: Tosla da %60'ını geri veriyormuş paranın. Papara'da %50.kısacası sanal kartla alsam bu yüzde sayıları kartıma tekrar yatırır mı?

Evet. Alttaki arkadaşın dediği gibi aylık maximum 10 TL cashback alabiliyorsunuz ( unutmuşum k. Bakmayın )

Yatırılır. Bende aynısını yapıyorum fakat bence fiziksel kart alıp kullanın. Ben Papara Black kart kullanıyorum. (Geri ödemesi maksimum 10 TL ve herhalde Haziran ayında kampanya bitecek.)

Geri odemesi Max 10TL diye biliyorum Papara.

Evet aylık 10Tl limiti var.
Yatırılır. Bende aynısını yapıyorum fakat bence fiziksel kart alıp kullanın. Ben Papara Black kart kullanıyorum. (geri ödemesi maksimum 10 TL ve herhalde haziran ayında kampanya bitecek.)

Bende Black Card kullanıyorum lakin sanal ile fiziksel arası yükleme limiti dışında herhangi bir fark yok diye biliyorum.

Yatırılır. Bende aynısını yapıyorum fakat bence fiziksel kart alıp kullanın. Ben Papara Black kart kullanıyorum. (Geri ödemesi maksimum 10 TL ve herhalde Haziran ayında kampanya bitecek.)
Hocam yani şimdi ilk ay aldım diyelim 10 tl yatırıyor.Ondan sonraki ay birdaha alırsam 10 tl dahamı yatırıyor ? Yani paranın %50 veya %60 ını vermiyor öylemi ?

Geri
Yukarı