Tosla'dan Garanti BBVA'ya para gönderme

• Konuyu başlatan Wqxte
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 23B

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Tosla'daki paramı Garanti BBVA uygulamasındaki banka hesabıma nasıl atabilirim? Bunun bir yolu var mı EFT gibi falan?

TR16 0004 6012 3388 8000 0634 29 nolu IBAN'a kendi banka hesabından gönderebilirsin.
1611533080816.png

66C91323-7A8B-402A-BA21-EF151FB3D97B.jpeg

25 dakikalık aradan sonra gelen güncelleme;

Ben tamamen hata yapıp para yüklemek istediğinizi zannetmiştim. Kendinize ait bir banka hesabından para gönderirseniz, Para Yükle/Çek kısmından Çek'e girip, Banka hesabıma gönder diyebilirsiniz. Para göndermek tamamen doğrulama amaçlı. Şu tarz bir ekran görmeniz gerekli.
1611534679568.png

Ne kadar göndereceğinizi seçip devam dedikten sonra yaklaşık 30 dakika içerisinde hesabına geçer.

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla mümkün, anlatıma geçiyorum fakat işe yarayıp yaramayacağını garanti edemem.

Tosla'dan herhangi bir banka hesabına para göndermek için doğrulanman gerekli, yani o hesaptan Tosla hesabına min. 1TL göndermelisin.

Giriş yaptığında yukarıda "Para Yükle/Çek" seçeneği bulunuyor. Oradan "Yükle" sekmesine gelip "Banka hesabımdan yükle" seçeneğini seçmelisiniz.

Devamında @Lodge 'un belirttiği IBAN numarası karşına çıkacak. Gerekli yüklemeyi oradan yaptıktan sonra hesabın doğrulanır ve hesapların arasındaki para transferlerini yönetebilirsin.

Bildiğim kadarıyla mümkün, anlatıma geçiyorum fakat işe yarayıp yaramayacağını garanti edemem.

Tosla'dan herhangi bir banka hesabına para göndermek için doğrulanman gerekli, yani o hesaptan Tosla hesabınamin. 1TL göndermelisin.

Giriş yaptığında yukarıda "para Yükle/Çek" seçeneği bulunuyor. Oradan "yükle" sekmesine gelip "banka hesabımdan yükle" seçeneğini seçmelisiniz.

Devamında @Lodge'un belirttiği IBAN numarası karşına çıkacak. Gerekli yüklemeyi oradan yaptıktan sonra hesabın doğrulanır ve hesapların arasındaki para transferlerini yönetebilirsin.

Bu söylediklerini yaptıktan sonra, yani hesabı doğruladıktan sonra Tosla'daki parayı hangi işlemleri yaparak banka hesabıma aktaracağım?

Bu söylediklerini yaptıktan sonra, yani hesabı doğruladıktan sonra Tosla'daki parayı hangi işlemleri yaparak banka hesabıma aktaracağım?
Para çekme işleminden banka hesabınızı seçeceksiniz. Gönderim için bankanızın mobil uygulamasından yönlendirecek diye biliyorum.

Para çekme işleminden banka hesabınızı seçeceksiniz. Gönderim için bankanızın mobil uygulamasından yönlendirecek diye biliyorum.

Peki çok teşekkürler. Bir de şöyle bir şey oldu hesabımı doğrulamak amacıyla Garanti BBVA üzerinden "para gönder > IBAN ile gönder" yapıp Tosla IBAN'ımı girdim sonra miktar olarak 5 TL yazdım bir de komisyon falan kesti fakat para tosla hesabıma da gelmedi garanti hesabımdan da gitmedi. Ama kart hareketlerine bastığımda orada para gönderildiği gözüküyor. Birkaç saat sonra düzelecek mi bu?

Peki çok teşekkürler. Bir de şöyle bir şey oldu hesabımı doğrulamak amacıyla Garanti BBVA üzerinden "para gönder > IBAN ile gönder" yapıp Tosla IBAN'ımı girdim sonra miktar olarak 5 TL yazdım bir de komisyon falan kesti fakat para tosla hesabıma da gelmedi garanti hesabımdan da gitmedi. Ama kart hareketlerine bastığımda orada para gönderildiği gözüküyor. Birkaç saat sonra düzelecek mi bu?
Biraz bekleyelim hocam, uzun süre değişim olmazsa garanti ve tosla müşteri hizmetleri ile iletişime geçeriz.

Biraz bekleyelim hocam, uzun süre değişim olmazsa garanti ve tosla müşteri hizmetleri ile iletişime geçeriz.
valla nereler özel bilgi bilmediğimden baya bi yeri mozaikledim ama genel olarak şöyle :D umarım yardımcı olur (tahminimce yanlış bir işlem yaptım)
Screenshot_20210125_041938.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı