Çözüldü Total War: Rome 2 ve attila tepkisiz

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

tarik1923

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Benzeri konular var ama sanırım benim sorumun biraz değişik.

Şöyle ki laptopum Total War serisinin bazı oyunlarını çalıştırmıyor. Örneğin;
- Empire ve three kingdom tam ve sorunsuz çalışıyor.
- Throne of britannia harita modunda çalışıyor ama savaşa girerken oyundan atıyor.
- Attila, rome2 ve shogun2 ise Steam'den çalıştırdığımda Launcher çalışıyor fakat "oyna" tuşuna tıklayınca hiçbir şey olmuyor. Yani ne siyah ekran, ne çökme olmuyor. Tamamen tepkisiz kalıyor sanki hiç tıklamamışım gibi.

Örnek olsun diye Rome 2'de Process Monitor ile bir rapor oluşturdum. Belki çözebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Logfile

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\d3dx11_42.dll

Bu dosyayı silip aşağıdakini kurun:

Çözüm

Rome2 için yazdığım sorun tam anlamıyla çözüldü. Çok teşekkür ediyorum. Eğer Attila da işe yaramazsa onun için de logfile oluşturup buraya atarım. Tekrar çok teşekkür ederim. Çok hızlı yardımcı oldunuz :)

Rica ederim. Diğer oyunda işe yaramazsa yeni bir konu açmanız daha sağlıklı olacaktır. Bu konunun da başlığı Rome 2 olarak değiştirilir zaten. Maksat bu sorunu internette aratan birisi doğru sonuca ulaşabilsin. İyi oyunlar :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı