Total War: Warhammer 2 Mortal Empires açılmıyor

merhaba, İndirimdeyken Total War: Warhammer 2 aldım. (İndirimli hali bile pahalıydı açıkçası)

Oyunun ölümlü imporotorluklar kısmını açamıyorum. Galiba orayı açmak için Total War: Warhammer 1 gerekliymiş. Bunun başka bir çözümü yok mu? Elimdeki ırklar ile dünya savaşı yapamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ölümlü impratorluklar kısmı birinci ve ikinci oyunun birleşimidir. Bunun için ilk oyunu satın alman lazım. Girdabın gözünü oynayabilirsin.
Sence girdabın gözü nasıl? Zevk verir mi? Bir dahaki indirime de 1. Oyunu almayı düşünüyorum.
Ölümlü impratorluklar kısmı birinci ve ikinci oyunun birleşimidir. Bunun için ilk oyunu satın alman lazım. Girdabın gözünü oynayabilirsin.
Birde Total War atilla da ki gibi büyük sefer yapılamıyor mu?

Sence girdabın gözü nasıl? Zevk verir mi? Bir dahaki indirime de 1. Oyunu almayı düşünüyorum.

Bir de Total War atilla da ki gibi büyük sefer yapılamıyor mu?

Büyük seferin Warhammer 2'deki karşılığı Girdabın Gözü. Girdabın Gözünü oynadıktan sonra Mortal Empire'ye geç derdim. Çünkü Skavenler sürekli topraklarını yerle bir etmesi sıkıyor. Ama Mortal Empire oynayamadığın için mecbur oynayacaksın. Ya da bazı DLC'lerde Girdabın Gözü görevlerini oynamıyorsun. Ayrı görevleri oluyor ve daha keyifli.

Büyük seferin Warhammer 2'deki karşılığı Girdabın Gözü. Girdabın Gözünü oynadıktan sonra Mortal Empire'ye geç derdim. Çünkü Skavenler sürekli topraklarını yerle bir etmesi sıkıyor. Ama Mortal Empire oynayamadığın için mecbur oynayacaksın. Ya da bazı DLC'lerde Girdabın Gözü görevlerini oynamıyorsun. Ayrı görevleri oluyor ve daha keyifli.

Peki Epic'ten alınan Total War Warhammer 1 ile Steam'den alınan Total War Warhammer 2 birleşir mi?

Geri
Yukarı