Total War: Warhammer 3 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Total War: Warhammer 3 PC Sistem Gereksinimleri

Creative Assembly tarafından resmi Total War: Warhammer 3 PC sistem gereksinimleri oyunun Steam sayfası üzerinden paylaşıldı. Oyunun gereksinimleri çok talepkar olmamakla beraber 120 GB oldukça ciddi bir boş alana ihtiyaç duyacağınızın altını çizmek gerekiyor. Bu istenen alanın Total War: Warhammer 2’den iki kat fazla olmasıyla da dikkat çekiyor. Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 […]

Devamı: Total War: Warhammer 3 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Aslında yüklerken yüksek grafikleri indirmeme gibi bir seçenek olmalı. Örneğin bir kişi sistemi gereği -ki haliyle de zaten depolaması da azdır, en düşük ayarlarda oynuyorsa bu grafiklere ihtiyaç duymaz. Her bir ayar sonradan indirilebilir olsa çok daha iyi olabilir.

Total War: Warhammer 3 PC Sistem Gereksinimleri

Creative Assembly tarafından resmi Total War: Warhammer 3 PC sistem gereksinimleri oyunun Steam sayfası üzerinden paylaşıldı. Oyunun gereksinimleri çok talepkar olmamakla beraber 120 GB oldukça ciddi bir boş alana ihtiyaç duyacağınızın altını çizmek gerekiyor. Bu istenen alanın Total War: Warhammer 2'den iki kat fazla olmasıyla da dikkat çekiyor. Minimum sistem gereksinimleri işletim sistemi: Windows 7 […]

Devamı: Total War: Warhammer 3 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Yeni oyunlar 120-130GB. Ben ise hala 240GB kullanıyorum.

Geri
Yukarı