Touchpad'i Çizim Tableti Olarak Kullanmak

bura26kara26

Hectopat
Bu sıralar Adobe şirketinin Photoshop ve Illustrator uygulamalarını kullanıyorum ve çizim tableti kullanan arkadaşlarımın söylediğine göre işlerini çizim tabletleriyle daha düzgün ve daha hızlı şekilde yapıyorlarmış. Bunu duyduktan sonra çizim tableti fiyatlarına baktım ve daha sonra almaya karar verdim. Bu sırada aklıma dizüstü bilgisayarımın touchpadinin küçük bir çizim tabletine benzediğini fark ettim ve aklıma "Bu touchpadi çizim tableti olarak kullanabilir miyim?" sorusu takıldı. Lakin internette biraz araştırdım ve bir kaynak bulamadım. Bu mümkün müdür? Eğer mümkünse nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de Osu için biraz uğraştım onunla ama düzgün bir yolu yok. Hassaslığı filan da pek tutturulamıyor. En iyisi tablet almak, ama en kaliteli tabletlerden biri olan Wacom'un tabletlerinin de ortalama 700-800₺ fiyatı var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı