Tower of Fantasy

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Tower of Fantasy çıktı ve mobil bir oyun için oldukça eğlenceli gözüküyor. Oynamadıysanız deneyebilirsiniz.

A15 Bionic bile zorlanıyor ve ısındığı için ekran parlaklığı kısılıyor. :)

tek elle oynanmıyor.
1660302669832.png

Hem mobilden hem bilgisayardan oynuyorum, gerçekten eğlenceli bir oyun. Muhtemelen Genshin gibi uzun süre devam ettirebilirim sıkılmadan. Betasını da deneme fırsatım olmuştu, betaya göre güzel geliştirmeler yapmışlar. Ekip ilgili gibi.

İndiren var mı aramızda? İlk bakış duymak isterim.

Bilgisayarda da telefonda da oynadım şöyle ki beleş bir oyun için yine fena değil oyun ancak Genshinimsi olduğunu bayağı hissettiriyor oynarken.

Ama güzel yanlarından biri oyunda silah½karakter düşürünce onun Simulacra'sını (Silahın karakteri) kullanmadan hala kendi yaptığınız ana karakteri kullanabiliyorsunuz.

PC'de yağ gibi akıyor oyun telefonumda da 888 var 60 FPS de oynadım genellikle 50-60 oluyordu ancak sona doğru tabii ki ısındığında düştü. Önerim telefonda oynacaksanız grafik derdiniz olmasın grafik en düşük ama mümkünse 45-60FPS oynayın. (Yoksa eliniz çok yanacak)

Ayrıca oyunu telefonda DualSense ile oynayamadım bazı tuşlar çalışıyor bazıları ise çalışmıyordu.Ayrıca oyunu oynarken şarjınız akıyor yanınızda priz bulunsun.

Japonca seslendirmesi güzel başladı oyunun birkaç anime izlediyseniz aklınıza gelir karakterler.

3 tane de kod var başlamak isteyen kullansın ILOVETOF, TOF666, TOF888.

Geri
Yukarı