Toxic insanlar

xienion

Hectopat
Discord üzerinden arkadaşım ile küçük yayıncıları geziyorduk. Bir tane çocuk vardı tatlı sempatik. Yayında 3 veya 4 tane toxic insan sen bu adama benziyorsun saçını 3'e vur sen bu adamın hareketlerini yapıyorsun yapma diyor. Çocuğa küfür ediyorlardı. Bu insanları nasıl temizleyebiliriz? Çocuk yerine ben üzüldüm benim de başıma gelmesin isterim. 🙏

Toxiclik yapan insanların çoğu yaşı küçük ve keyif bozmayı seven insancıklar oluyor. Çözüm olarak tek işe yarayanı suç duyurusunda bulumak olabilir ama maalesef kim uğaraşacak.

Discord üzerinden arkadaşım ile küçük yayıncıları geziyorduk. Bir tane çocuk vardı tatlı sempatik. Yayında 3 veya 4 tane toxic insan sen bu adama benziyorsun saçını 3'e vur sen bu adamın hareketlerini yapıyorsun yapma diyor. Çocuğa küfür ediyorlardı. Bu insanları nasıl temizleyebiliriz? Çocuk yerine ben üzüldüm benim de başıma gelmesin isterim. 🙏
Ego tatmini dostum kendi eksiklerini kapatmak için bu yönteme başvuruyorlar, yazık!

Her yerde olan aptal maymun türü. Yayın içerisinde böyle ise sonsuz ban, Discord içerisinde ise engel ya da yine ban. Başka yapacak bir şeyiniz yok sanırım. Gerçekten aptallarla bunun dışında uğraşmaya değmiyor.

Engelle gitsin. O çocukta engellesin.

Her yerde olan aptal maymun türü. Yayın içerisinde böyle ise sonsuz ban, Discord içerisinde ise engel ya da yine ban. Başka yapacak bir şeyiniz yok sanırım. Gerçekten aptallarla bunun dışında uğraşmaya değmiyor.

Banlandıktan sonra Twitch'te farklı hesap açıp VPN ile gelebiliyorlarmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsmi U ile başlayıp T ile mi bitiyor bu yayıncının?

Gerçek hayatta gereken ilgi ve sevgi verilmeyen çocuklar internet ortamında böyle bir kimliğe bürünüyor maalesef. Engellemekten başka çare yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı