TP-Link AV600 Wi-Fi çalışmıyor

Daha fazla  
TP-Link AV600 kullanırken bazen Wi-Fi çalışmıyor. Fakat priz değiştirince çalışıyor. Bunun nedeni ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,
Kendi sorunumla ilgili bir çözüm ararken açtığınız başlığı gördüm. Benzer bir sebepten kaynaklanabileceğini düşündüğüm için buraya yazmayı daha uygun buldum. Ürünün PA4010KIT versiyonunu kullanıyorum. Kablosuz özelliği mevcut değil ancak spesifik olarak belli saatlerde ve durumlarda kesilmeler yaşıyordum.

Son gelen güncellemelerle cihaz kendi kendine bağlantıyı tekrar kurabilir hale geldi ancak bu bir çözüm değildi. Özellikle dizi, film ya da YouTube üzerinden uzun videolar izlerken buffer bir yerden sonra durduğu için cihaz kendini pasif konuma alıyordu ve 5 6 dakikalık (Sanırım hiçbir şekilde kapatılamayan bir güç tasarrufu modu yüzünden yapıyor bunu.) aralıklarla internetim 30-60 saniye boyunca kesiliyordu. Bunu internetten bulduğum bir yöntemle çözdüm sanırım. Belki bağlantınız benzer sebeplerden kesiliyordur. Aşağıdaki YouTube videosundan benzer yolları izleyebilirsiniz. Bende sorun ortadan kayboldu birkaç gündür kesilme yaşamadım. Hatta emin olmamakla beraber internette gezinirken sayfaların daha hızlı açıldığını hissetmeye başaladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı