TP-LINK internet bağlantı kopması

Quarced

Decapat
En iyi cevaplar
1
Yer
Trabzon, Yomra
Öncelikle merhaba. Bu sorun bilgisayarımda olmuyor değildi. Driver yükleyince çözülürdü fakat şimdi o da olmuyor. Youtube'da video izlerken, Google'da gezerken 5, 6, bilemediniz 10 dakikada bir internet bağlantım kopuyor. Fakat bence sorun modemde değil. Çünkü modem sürekli çalışıyor. Yani internetle bağlantısını koparan tek aygıt bilgisayarım. Bu arada slotunu değiştirince veya takıp çıkarınca düzeliyor. Wifi adaptörü kullanıyorum. Markası ise TP-LINK TL-WN823N...

Son düzenleyen: Moderatör:

charlbre

Picopat
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba. Bu sorun bilgisayarımda olmuyor değildi. Driver yükleyince çözülürdü fakat şimdi o da olmuyor. Youtube'da video izlerken, Google'da gezerken 5, 6, bilemediniz 10 dakikada bir internet bağlantım kopuyor. Fakat bence sorun modemde değil. Çünkü modem sürekli çalışıyor. Yani internetle bağlantısını koparan tek aygıt bilgisayarım. Bu arada slotunu değiştirince veya takıp çıkarınca düzeliyor. Wifi adaptörü kullanıyorum. Markası ise TP-LINK TL-WN823N...
Aynı durumdayız dostum tp-link ac600 archer t2u kullanıyorum bende ve pubg de lolde oyun oynarken anlık droplar yaşıyorum özellikle pubg de oyundan atıyor bi bakmışım kopmuşum internetten gittim değiştirdim bazen yine oluyor marka ile mi alakalı acaba anlamıyorum forumdanda kimse bişey söylemiyor

andndar

Decipat
En iyi cevaplar
1
Aynı adaptör sorunu bende de var ben de WN823N kullanıyorum ve ben de saate ya da 2 saate 1 kopmalar oluyor ve oyununun içine ediyor çözüm araştırdım ama bulamadım.

charlbre

Picopat
En iyi cevaplar
0
Aynı adaptör sorunu bende de var ben de WN823N kullanıyorum ve ben de saate ya da 2 saate 1 kopmalar oluyor ve oyununun içine ediyor çözüm araştırdım ama bulamadım.
Oha ciddi anlamda kronik bir wifi adaptör sorunu ile karşı karşıyayız öylemi :D

andndar

Decipat
En iyi cevaplar
1
Evet büyük ihtimalle öyle zaten bu sorun wifi adaptörlerinden beklenecek bir şey ama oyun esnasında olması çok kötü oluyor.

andndar

Decipat
En iyi cevaplar
1
Asus filan denedinizmi hiç ? Oyunlarda ?
Hayır zaten ilk ve şu an kullandığım adaptör bu zaten ucuz olduğu için bu sorular normal gibi geliyor param olunca değiştirmeyi planlıyorum.

KS
Quarced

Quarced

Decapat
En iyi cevaplar
1
Yer
Trabzon, Yomra
Evet arkadaşlar başka aynı sorunuda yaşayan yoksa bir çözüm bulalım artık.. Yokmudur bilen birisi :D Bu arada bende oyun sırasında hiç böyle bir sıkıntı olmadı..

andndar

Decipat
En iyi cevaplar
1
Evet arkadaşlar başka aynı sorunuda yaşayan yoksa bir çözüm bulalım artık.. Yokmudur bilen birisi :D Bu arada bende oyun sırasında hiç böyle bir sıkıntı olmadı..
Sadece oyun esnasında değil zaten hep oluyor ama oyun esnasında olması baya kötü sen şanslısın:)

KS
Quarced

Quarced

Decapat
En iyi cevaplar
1
Yer
Trabzon, Yomra
Yalnız size bir şey söyleyeyim, bu konuyu açtığımdan beri hiçbir kopma olmadı :D

Yukarı