TP-LINK internet bağlantı kopması

Quarced

Kilopat
Yer
Trabzon, Yomra
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba. Bu sorun bilgisayarımda olmuyor değildi. Driver yükleyince çözülürdü fakat şimdi o da olmuyor. Youtube'da video izlerken, Google'da gezerken 5, 6, bilemediniz 10 dakikada bir internet bağlantım kopuyor. Fakat bence sorun modemde değil. Çünkü modem sürekli çalışıyor. Yani internetle bağlantısını koparan tek aygıt bilgisayarım. Bu arada slotunu değiştirince veya takıp çıkarınca düzeliyor. Wifi adaptörü kullanıyorum. Markası ise TP-LINK TL-WN823N...

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Bu sorun bilgisayarımda olmuyor değildi. Driver yükleyince çözülürdü fakat şimdi o da olmuyor. Youtube'da video izlerken, Google'da gezerken 5, 6, bilemediniz 10 dakikada bir internet bağlantım kopuyor. Fakat bence sorun modemde değil. Çünkü modem sürekli çalışıyor. Yani internetle bağlantısını koparan tek aygıt bilgisayarım. Bu arada slotunu değiştirince veya takıp çıkarınca düzeliyor. Wifi adaptörü kullanıyorum. Markası ise TP-LINK TL-WN823N...
Aynı durumdayız dostum tp-link ac600 archer t2u kullanıyorum bende ve pubg de lolde oyun oynarken anlık droplar yaşıyorum özellikle pubg de oyundan atıyor bi bakmışım kopmuşum internetten gittim değiştirdim bazen yine oluyor marka ile mi alakalı acaba anlamıyorum forumdanda kimse bişey söylemiyor

Aynı adaptör sorunu bende de var ben de WN823N kullanıyorum ve ben de saate ya da 2 saate 1 kopmalar oluyor ve oyununun içine ediyor çözüm araştırdım ama bulamadım.

Evet arkadaşlar başka aynı sorunuda yaşayan yoksa bir çözüm bulalım artık.. Yokmudur bilen birisi :D Bu arada bende oyun sırasında hiç böyle bir sıkıntı olmadı..

Geri
Yukarı