TP-Link TD-W8951ND Wi-Fi Çalışmıyor

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
TP-Link TD-W8951ND modemi kullanıcısıyım. Modemin yerini değiştirmek için güç kablosunu çıkarıp tekrar taktım.

Wi-Fi çalışmadı ama kablo ile PC'ye bağlanınca oradan çalışıyor.

Modem arayüzü 192.168.1.1 hiç açılmıyor.

Modeme reset atmaya çalışıyorum, reset atılamıyor. Arkadaki reset tuşuna ne kadar bastıysam basayım olmuyor.

Yardım edin lütfen.

İnternette sıkıntı yok ama Wi-Fi çalışmıyor.

Yazıcı için Wi-Fi lazım, o yüzden geri dönüş verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin üzerinde Wİ-Fİ yazan tuş var ise ona basıp Wİ-Fİ yi açabilirsiniz.

Modemin üzerinde Wi-Fi yazan tuş var ise ona basıp Wi-Fi'yi açabilirsiniz.

Olmuyor.

Denemediğim yol kalmadı.

192.168.1.1'e giremiyorum.

Modem başka bir internetten köprü mod da çalışıyor.

Reset attıysa eğer modem arayüzüne girip oradan köprü modu ayarlanması gerekiyor ama modem arayüzü açılmıyor.

Modeme reset atmak için reset tuşuna modemin bütün ışıkları yanıp sönene kadar basılı tutacaksınız. Bazen bu işlemi 3-4 defa peş peşe yapmak gerekiyor.

Köprü modundaysa 19.168.1.1'den girmez. Girmeye çalışırsanız ana modeme girer. Ana modemi kapatın. Reset atıp öyle girmeyi deneyin.

Modeme reset atmak için reset tuşuna modemin bütün ışıkları yanıp sönene kadar basılı tutacaksınız. Bazen bu işlemi 3-4 defa peş peşe yapmak gerekiyor.

Köprü modundaysa 19.168.1.1'den girmez. Girmeye çalışırsanız ana modeme girer. Ana modemi kapatın. Reset atıp öyle girmeyi deneyin.

Ana modeme şu anda erişemiyorum reset atmaya çalışıyorum bütün kabloları çıkarmama rağmen reset atmıyor.

Hiçbir şekilde reset atmıyor.

Ne yapılabilir acaba.

Reset atmakla kablo çıkarmanın bir alakası yok. Sadece reset tuşuna basılı tutmanız gerekli bütün ışıklar yanıp sönene kadar ki hatta söndükten sonra bir 30 sn bekleyip öyle parmağınızı çekin reset butonundan.
Reset butonuna düzgün bastığınızdan emin olun derim. Bazen tam basılamıyor ya da beklerken az bir oynasa parmağınız reset atmıyor cihazlar.

Reset atmakla kablo çıkarmanın bir alakası yok. Sadece reset tuşuna basılı tutmanız gerekli bütün ışıklar yanıp sönene kadar ki hatta söndükten sonra bir 30 sn bekleyip öyle parmağınızı çekin reset butonundan.
Reset butonuna düzgün bastığınızdan emin olun derim. Bazen tam basılamıyor ya da beklerken az bir oynasa parmağınız reset atmıyor cihazlar.

Reset tuşuna basıyorum hiçbir tepki yok sanki hiç basmamışım gibi.

Kapatıp açtım bir ara ama oda nafile.
Şimdi bir daha reset atmayı denedim gene reset atmadı.

Kutunun içini açtım baktım reset tuşunda sıkıntı gözükmüyor.

Acaba nasıl reset atarım başka yöntem ile.

Modemin böyle Wi-Fi'yi uzaktan reset atma veya fabrika ayarlarında döndürme ayarı var mı acaba?

Modem arayüzüne girmiyor 192.168.2.1 sitesine giriyor ama onda da şifre kabul etmiyor(kullanıcı adı zaten sormuyor)

Kafayı yiyeceğim.
Lütfen yardımcı olun.
Sormam gereken bir şey var @sokak_sanatı modemde Wi-Fi işareti kapalı ama modem D-Smart modelli D-Smart isminde bir internet var acaba bu onun interneti olabilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı