Çözüldü TP-Link TD-W9970 istemci yavaşlatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TerabyteForever

Megapat
Makaleler
7
Daha fazla  
Selamlar herkese.

1 hafta kalıp gideceğini söyleyip 2 haftadır burada olan komşumuz yüzünden bizim evimizdeki cihazlarda olan internet çok yavaşlıyor. MAC banı atınca da anneme-babama gecenin bir saatinde telefon açıyor görgüsüzler. Zaten modem dandik bir modem, bir de iyice interneti kullanılmaz hale getiriyorlar. Ben bunlara giden interneti yavaşlatmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Teşekkürler.

Çözüm
Selamlar herkese.

1 hafta kalıp gideceğini söyleyip 2 haftadır burada olan komşumuz yüzünden bizim evimizdeki cihazlarda olan internet çok yavaşlıyor. Mac banı atınca da anneme-babama gecenin bir saatinde telefon açıyor görgüsüzler. Zaten modem dandik bir modem, bir de iyice interneti kullanılmaz hale getiriyorlar. Ben bunlara giden interneti yavaşlatmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Teşekkürler.

Misafir ağı modu var o modem içinde. Komşunuzun MAC adresini girin ve hızı KB cinsi ile limitleyin.
Selamlar herkese.

1 hafta kalıp gideceğini söyleyip 2 haftadır burada olan komşumuz yüzünden bizim evimizdeki cihazlarda olan internet çok yavaşlıyor. Mac banı atınca da anneme-babama gecenin bir saatinde telefon açıyor görgüsüzler. Zaten modem dandik bir modem, bir de iyice interneti kullanılmaz hale getiriyorlar. Ben bunlara giden interneti yavaşlatmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Teşekkürler.

Misafir ağı modu var o modem içinde. Komşunuzun MAC adresini girin ve hızı KB cinsi ile limitleyin.

Çözüm
Sinyal gücünü zayıflatabilirsiniz. Böylece diğer dairenin her yerinde tam çekmez.
O zaman bende hiç çekmez hocam. Odam zaten modeme uzak. Misafir ağ moduna nasıl alabileceğimi araştırıyorum şu an ama modem arayüzü bile aşırı yavaş.
Teşekkür ederim hocam. Fakat MAC adresi değil de, IP adresi olarak ayarlayabiliyormuşuz.

Ağ rahatladı resmen. Çok sağolun. :)

@The Anorak hocam sizlere de çok teşekkür ederim konuma yanıt verdiğiniz için. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı