TP-LINK TD-W9970v3 Wifi Kopma Sorunu

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Wifi kopuyor ama daha bağlanamıyorum. Modemi açıyorum belli bir süre sonra bütün cihazlar Wifi bağlantısından kopuyor ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda kaydedildi yazıyor ama bağlanmıyor. Cihazı defalarca sıfırladım ama çözemedim Wifi ayarlarından bir şey mi açmam gerekiyor acaba? Bu arada Turknet kullanıyorum modem Turk Telekom'un.

Hocam merhaba. Bu modemin ben standart yani v1 modelini kullanıyordum. Hocam bu kullandığınız modem cidden arızalı. Yatakta modemi kullanırken bacaklarımı laptopun arasına aldığımda bağlantı kopuyor veya internet hızı ciddi anlamda düşüyordu ve en son modemi satıp kurtuldum.Aldığım modem w9970'den daha eski olan airties air5650 modeli oldu.

Hocam merhaba. Bu modemin ben standart yani v1 modelini kullanıyordum. Hocam bu kullandığınız modem cidden arızalı. Yatakta modemi kullanırken bacaklarımı laptopun arasına aldığımda bağlantı kopuyor veya internet hızı ciddi anlamda düşüyordu ve en son modemi satıp kurtuldum.Aldığım modem w9970'den daha eski olan airties air5650 modeli oldu.
Yeni almam gerekiyor o zaman. Vdsl modem fiyatları da uçmuş :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı