TP-Link TDW8961N Wi-Fİ Kopma ve lag sorunu

mtfq61

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, tplink tdw8961n modemmim var. Sorunum şu, online oyun oynarken sürekli olarak kopmalar yani lag yasamaktayım. İnternet hızımda sorun yok. 14 mbps hızım var. Video izlerken felan sorunsuz izliyorum. Sorun sunucudadır diyorum diğer oynayan arkadaslarda bir sorun yok. Modemde bir sorun vardır dedim bugun gidip airties Air 5760 modem aldım denedim lakin yine aynı sonucla karsılastım hatta daha berbattı diyebilirim. Modemi hemen götürüp geri verdim. Sizce sorun nedir, neden olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum! Laptop kullanıyorum. Markası casper cn bmy4200b.

WD8961N alıp da fabrika çıkışlı yazılımsal veya donanımsal bilinmeyen bir sorunu olduğunu öğrendikten sonra Asus'a yöneldim. Dediklerinizi yaşadım. DNS kullanıyorsanız değiştirin.

Hangi oyun olduğunu belirtebilir misin ?
Metin 2, modern combat 5, blackout ws tarzı oyunlar arkadasım.

WD8961N alıp da fabrika çıkışlı yazılımsal veya donanımsal bilinmeyen bir sorunu olduğunu öğrendikten sonra Asus'a yöneldim. Dediklerinizi yaşadım. DNS kullanıyorsanız değiştirin.
Air 5760 modem aldım denedim lakin yine aynı sonucla karsılastım. Acaba laptopun WiFi kartında problem olabilir mi diye dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı