TP-Link TL-WN722N _V1 cihazıma 140918 sürümü nasıl kurulur?

CT Fletcher

Kilopat
Daha fazla  
Aygıtın üstünde V1 yazıyorsa en son sürümü indir. Masaüstünde bir klasöre çıkar. Eski sürücünü kaldır aygıt yöneticisine gir ve TPlınk aygıtına sağ tıkla güncelleştir tıkla. Bilgisayardan seçip masaüstüne çıkarttığın dosyayı seç ve ilerle.

Eski sürücüyü kaldırdığım zaman TPlınk gözükmüyor. Kaldırmadan yaptığımda da güncelleme başarılı diyor fakat. Denetim masasından sürümüne baktığım zaman 131 yazıyor yani eski sürücünün kodu yazıyor.

@Murat5038 @BURAK CİN
Aynı adaptörü TL-WN722N V1 şuan Windows 10'da ben kullanıyorum.
Tek sıkıntısı kablosuz ağları masa üstünden göremiyorum, şimdilik sadece Ayarlar / Ağ ve İnternet / Wi-Fi altında gözüküyor, fakat sıkıntısız çalışıyor. TP-Link'e e-mail attım yanıtı aşağıda.

NOT : Windows 10 otomatik olarak tanımıyor, ben TP-Link destek sayfasından Windows 8.1 sürücüsünü kurdum.
Tp-Lınk.jpg

@Silinen üye kurulup kurulmadığını değil Win 10 destekli sürücü çıkıp çıkmayacağını istemiş cevabımda bu yönde olması lazımdı o şekilde yazdım :) TP link cevabındaki gibi onlara sürücü verilmedikçe kendine uyarlayamaz ve dağıtamaz. Bende onlara chipset üreticisinin Win 10 sürücüsünü çıkarması biraz zor ihtimal olduğunu belirttim çünkü gidişat onu gösteriyor. Eğer nasıl çalıştırabilirim derse o zaman tabi ki senin dediğini uygulamasını söylerdik ilk önce.

@Murat5038
Yazmamın amacı gelen e-mail'de görüldüğü üzere TP-Link TL-WN722N adaptörü Windows 10'a takar takmaz tanıdığı ve sürücüyü yüklediği yazıyor, fakat yüklemiyor. TP-Link TL-WN722N için sürücü çıkarır çıkarmaz o ayrı konu. Gelen tüm bilgisayarlar Windows 10 gelecek artı Windows 10'a çoğu kişi geçti. TP-Link bu ürünü TL-WN722N satmak istiyorsa sürücü çıkarması şart!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı