Çözüldü TP-Link TL-WN8200ND İnternet kesilmesi sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

326001

Kilopat
Makaleler
4
TP-Link TL-WN8200ND kullanıyorum. İkide bir kesilip kesilip duryor. Wi-Fi kısmına girdiğimde aygıtı USB girişinden çıkarma sesi geliyor. Bunu en az 5 defa tekrarlıyor, sonra tüm Wi-Fi ağlarını buluyor. Bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2.0 portundan çalıştırın hocam. USB çıkarma sesi geliyorsa ya bağlantı kaynaklı ya da sürücü kaynaklıdır. Sürücüyü tekrardan kaldırıp kurun derim.
2.0 portundan çalıştırın hocam. USB çıkarma sesi geliyorsa ya bağlantı kaynaklı ya da sürücü kaynaklıdır. Sürücüyü tekrardan kaldırıp kurun derim.
Tamadır hocam. Deneyince döneceğim.
2.0 portuna takınca bir daha sorun yaşamadım. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Versiyon 1.1 olanı windows 10 ile bağlantı kopma sorunu vardır içini açtım lehimli koruma kapağın açtığımda Realtek RTL8192CU wifi chip olduğunu gördüm ve googleda aratınca yabancı bir kaynakta bir driver buldum .
Driver'ı elle kurmak gerekiyor aygıt yöneticisinden ve yılların sorunu çözülüyor .
Tp link yeni modelleri satmak için windows10'a driver getirmemesine burdan kınıyorum :)
Benim sorunum çözüldü umarım işinize yarar .
Youtube

Hocam hortlatıyorum. Videodaki adımları izledim ama Realtek olarak çıkmıyor karşıma, bende v1.1 kullanıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• tp.png
    tp.png
    3 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı