TP-LINK TL-WN823N Online oyunlarda internet kopması

Kripteksi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İnternet bağlantım normalde gayet güzel. Google'a ping attığımda 62-63 ms civarı yanıt alıyorum. Ama herhangi bir online oyuna girdiğimde yanıt süresi 2000-3000 ms oluyor ve timeout yiyorum.
Kablolu bağlantıda böyle bir sorun yok. Servis sağlayıcımla görüştüm internetim de herhangi bir kopma olmuyor. Modemin ayarlarını kurcaladım güvenlik duvarını falan kapattım. Sorunum yine devam ediyor. Wireless Adaptörün Modeli : TP-LINK TL-WN823N
Sürücülerim güncel, bilgisayara yeni format attım. işletim sistemi W10. Antivirüs yok. Windows defender kullanıyorum. Güvenlik duvarı açık/ kapalı denedim bişey farketmedi. Ev kira olduğu için kablolama ile uğraşmak istemediğimden bu adaptörü aldım. Modem bi duvar yan tarafta. Sinyalde herhangi bir sorun yok.
Modem Log' unu ve hjackthis log'unu paylaşıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar

CodePaste.NET - Modem log

Hjackthis - Pastebin.com

Adaptör ayarlarından yapılandırma yaptığımda sorunu çözdüm.
QoS ve Adapdivity Disable yaptım. Wifi Config Performance dan Wifi ayarladım sorun çözüldü. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı