TP-Link Wireless N Router IP adresinde ani ping artışları var

RzaBala

Hectopat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Arkadaşla görselde gördüğünüz gibi. Bilginize: Azerbaycan'da yaşıyorum. Bağlantım Wi-Fi ile. Router ismi: TP-Link Wireless N Router WR841N.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 1.PNG
    Ekran Alıntısı 1.PNG
    5,3 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    59,2 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    27 KB · Görüntüleme: 29
Arkadaşla görselde gördüğünüz gibi. Bilginize: Azerbaycan'da yaşıyorum. Bağlantım Wi-Fi ile. Router ismi: TP-Link Wireless n router WR841n.

dotum sakin ol şu anda modemine bir siber saldırı yapılıyor.
1-modemi kapat 30 dk boyunca açma.
2-modemi açtıktan sonra eğer IP adresin değişmemiş ise modem IP adresini değiştir.
3- hala olmuyorsa en kısa zamanda servvis sağlayayıcın ile iletişime geç

2-modemi açtıktan sonra eğer IP adresin değişmemiş ise modem IP adresini değiştir.
Ne siber saldırısı. Bu modemi sabah yeni İSS kurdu. Daha önceki İSS modeminde de ani ping artışları oluyordu.
Tüm oyunlarda da ping artışlarım var.

Yahu adam ağ geçidinde ping artışından bahsetmiş. Local IP üzerinde ne yapılacak allahı aşkına ya.

Modemine kablo ile bağlandığında 1ms süreyle bağlandığını yada 1ms ten daha az bir sürede bağlandığını görebilirsin. Kablosuz bağlantısında kararsızlık var. KabloNet modemlerinde var bu durum. Arkadaşımda da var aynı durum.

Ağ geçidinde ping oluyor. Bağlantın kararsız.

Modemin kablosuz kalitesi çok iyi değil muhtemelen.
Eğer bağlantıda sorun yaşarsan yanına bir Router alman ve modemin WIFI özelliğini devre dışı bırakman işi çözebilir.

Yahu adam ağ geçidinde ping artışından bahsetmiş. Local IP üzerinde ne yapılacak allahı aşkına ya.

Modemine kablo ile bağlandığında 1ms süreyle bağlandığını yada 1ms ten daha az bir sürede bağlandığını görebilirsin. Kablosuz bağlantısında kararsızlık var. KabloNet modemlerinde var bu durum. Arkadaşımda da var aynı durum.

Ağ geçidinde ping oluyor. Bağlantın kararsız.
Ancak telefonda da oluyor bu sorun.

Modemin kablosuz kalitesi çok iyi değil muhtemelen.
Eğer bağlantıda sorun yaşarsan yanına bir Router alman ve modemin WIFI özelliğini devre dışı bırakman işi çözebilir.
Değerli hocam Bridge Moda değinmiş. Mevcut modemini Bridge Moda alıp ardından kaliteli bir kablosuz yayıcı (router) alabilirsin. Bu sorununu çözecektir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı