TP-Link WN725N vs. WN722N vs. WN822N vs. WN823N vs. ASUS N10

Scoti

Decapat
Daha fazla  
Soru başlıktaki gibi, arkadaşlar. Çok bir seçeneğim yok. Bilgisayar alırken yanında bunlardan hangisini almalıyım?

1611363486410.png

Soru başlıktaki gibi, arkadaşlar. Çok bir seçeneğim yok. Bilgisayar alırken yanında bunlardan hangisini almalıyım?

Eki Görüntüle 848788

Bütçe varsa 5GHz ile çalışan bir adaptör almanı öneririm. Bu seçenekler arasında 5GHz bir adaptör yok.

Seçeneğim yok yazmıştım sanırım görmediniz. Başlıktaki gibi birkaç model arasında kaldım sadece hangisi iyidir diye soruyorum örnek falan da istemedim.

Birincisi seçeneğim yok dememişsin, fazla seçeneğim yok demişsin. İkincisi örnek istemiyorum sadece bu listedekileri alacağım dememişsin. Üçüncüsü 300Mbps 2x3dBi WN822N modelini satın al.

Eki Görüntüle 848788

Aralarından en iyisi wn822n olan model. Ama bu saydığınız cihazlardan öyle aşırı yüksek bir performans beklemeyin. Orta fiyatlı ürünler bunlar, online oyun oynarken lag sorunu üründen ürüne olabilir. Yukarıdaki arkadaşın dediği model gayet iyidir ama sizin bütçenizi aşıyor. Ben de yakın zamanda wifi kart aldım asus'un en iyi modeli olan Asus pce-ac68. Bu ürün wifi kartların en iyilerinden. 750 tlye aldım ben mükemmel performans. Konuyu okuyan başka arkadaşların bütçesi varsa dediğim ürünü gözden geçirsinler mutlaka.

İşin özeti senin bütçene en uygunu wn822n. Saydığın listedeki en iyisi o.

Eki Görüntüle 848788
WN823N kullanıyorum, modemle aram 4 metre falan, farklı bir odadayım CS:Go falan da oynuyorum, bir sıkıntısını görmedim, telefonla yada kabloyla ne alıyorsam aynısını alıyorum hemen hemen.

not: ufacık cihaz geçenlerde kaybettim, gittim bir tane daha aldım aynısından vatandan dikkat et

Yeni konular

Geri
Yukarı