Tplink wa7210n bağlantı hatası

emrenet

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ;
150Mbps 2.4GHz Kablosuz Dış Mekan Access Point TL-WA7210N - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz Linkteki ape sahibim. Kısa kablolar ile modemin yanında kurulumu yaptım çalıştırdım. Sonra çatıya çıkardım ürünü ve çektiğim kabloya taktım fakat alet kendini yeniden baslatıyor sürekli. Çatıya çıkartılan kabloda problem olsa onuda laptopta denedim data aktarımında problem yok. Bu ürün hakkında bilgisi olan kullanan bir yorumu olan arkadaş varsa yardım bekliyorum. Çatıya çektiğim kablo 15 m civarında bu arada.

Arkadaslar bu forumda herşey masaüstü pc bölümündenmi ibaret yorum yapacak kimse yokmu :)

Merhaba ;
Kabloyu Cat5 değilde Cat6 alırsanız probleminiz çözülüyor. 2015 yılından beri sıkıntısız kullanılıyorum cihazı genel anlamda memnunum.
bende cat 6 kullanıyorum ama çözemedim 14 metre kablo daa oluyor. kısa kablolarda sorun yok :(
Sorunu çözdüm. Orjinal TP link adaptör kullanınca sorun düzeldi :) teşekkürler yardımın için dostum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı