TPM 2.0 desteklemeyen PC'ye Windows 11'in nihai sürümünü kurabilecek miyiz?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, şu an Windows 11 kullanıyorum hem oyunlardaki performansı hem de tasarımı çok iyi. Ama bir haberde desteklenmeyen bilgisayarlara kurmak engellenecekmiş. Eğer öyle bir durum olursa kurmanın yolu bulunur mu?

Merhaba, şu an Windows 11 kullanıyorum hem oyunlardaki performansı hem de tasarımı çok iyi. Ama bir haberde desteklenmeyen bilgisayarlara kurmak engellenecekmiş. Eğer öyle bir durum olursa kurmanın yolu bulunur mu?

Oyunlarda kaç FPS arttırıyor, bende geçmek istiyorum.

Ben bu yöntemin nihai sürümde engelleneceğini söylemiştim. Siz nasıl kurulur diye konu atmışsınız. Ayrıca zaten windows 11 kullanıyorum. Keşke konuyu okusaydınız.

Ben bu yöntemin nihai sürümde engelleneceğini söylemiştim. Siz nasıl kurulur diye konu atmışsınız. Ayrıca zaten Windows 11 kullanıyorum. Keşke konuyu okusaydınız.

Bende kullanıyorum ve bu şekilde kurdum Windows 11'i TPM'siz yayınlandığı zaman daha doğrusu dün dün mü yayınlandı bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı