Çözüldü TPM ve işlemci desteklemeyen bilgisayara Windows 11 kurmalı mıyım?

• Konuyu başlatan dFund
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dFund

Yoctopat
Daha fazla  
İyi günler. Windows 11 kurmak istiyorum lakin bilgisayarım, Windows 11'in desteklemiş olduğu TPM ve işlemciyi desteklemiyor. İşlemci olarak i3 4170 3.70GHz kullanıyorum. Geri kalan her şey destekliyor. Yine de Windows 11 kursam bir sorun yaşar mıyım?

Çözüm
Bazı yerlerde sorun çıkıyor. Özellikle TPM ve Secure Boot zorunlu olan yerlerde. Bence şimdilik gerek yok. Zaten Windows 10 desteği devam ediyor.
İyi günler. Windows 11 kurmak istiyorum lakin bilgisayarım, Windows 11'in desteklemiş olduğu TPM ve işlemciyi desteklemiyor. İşlemci olarak i3 4170 3.70GHz kullanıyorum. Geri kalan her şey destekliyor. Yine de Windows 11 kursam bir sorun yaşar mıyım?
TPM isteyen oyunları/uygulamaları açmayacaktır.

Bazı yerlerde sorun çıkıyor. Özellikle TPM ve Secure Boot zorunlu olan yerlerde. Bence şimdilik gerek yok. Zaten Windows 10 desteği devam ediyor.

Çözüm
İleride Microsoft, TPM ve İşlemciyi desteklemeyen bilgisayarlar için bu sorunları ortadan kaldıracak bir güncelleme getirir mi ?

İleride Microsoft, TPM ve İşlemciyi desteklemeyen bilgisayarlar için bu sorunları ortadan kaldıracak bir güncelleme getirir mi ?
Biraz zor gözüküyor.

Hayır getirmez.
Adamlar seni yeni işlemci veya yeni laptop almaya yönlendiriyor işte!

Şu fiyatlara el atsalarda hepimiz kullansak adamın alacak durumu olsa senin benim söylememle almasına gerek kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı