TR AliExpress iki fiyat

Emircaan

Decapat
Merhaba bir kulaklık almak istiyordum. TR Ali Express'e baktım orada bir tane buldum ama çift fiyat vardı sizce hangisi?
Bir sorum daha olacak bu ürünü aldığımda Türkiye'den mi alacağım yoksa yurt dışından mı gelecek ve vergisini ürünün ödemesini yaparken mi kesiyorlar.
Yoksa geldiğinde mi alırlar?

Dosya Ekleri

• ehewhytkjeeszj.PNG
    ehewhytkjeeszj.PNG
    4 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bir kulaklık almak istiyordum. TR Ali Express'e baktım orada bir tane buldum ama çift fiyat vardı sizce hangisi?
Bir sorum daha olacak bu ürünü aldığımda Türkiye'den mi alacağım yoksa yurt dışından mı gelecek ve vergisini ürünün ödemesini yaparken mi kesiyorlar.
Yoksa geldiğinde mi alırlar?
o fiyat aralığı seçtiğiniz ürüne göre değişir.

O seçenekler için verilmiş bir fiyat aralığı alt kısımdan alacağın renk, model veya herhangi bir seçeneği seçtiğinde fiyat netleşir. Vergi konusunu da kapıda nakit bir şekilde elden alıyorlar. Son olarak Ülke yazar ürünün sayfasında ama genellikle Çin'den gelir.

Ürün yurt dışından gelecek. Yapacağın ürün seçimine göre o fiyatlar arasında bir tutar ödeyeceksin.
Vergi Türkiye'ye gelince gümrükte hesaplanacak. Ayriyeten ödeyeceksin.

Ürün yurt dışından gelecek. Yapacağın ürün seçimine göre o fiyatlar arasında bir tutar ödeyeceksin.
Vergi Türkiye'ye gelince gümrükte hesaplanacak. Ayriyeten ödeyeceksin.

Böyle bir kulaklık alacağım fakat aşağıda
AliExpress standard shipping yazıyor 33.69TL yazıyor o kargo değil mi yoksa ürün fiyatı mı?
Ve gümrük buna ne kadar vergi çıkarır.
Bir de renk seçerseniz zaten fiyat netleşecek ve kargo ücreti de ekstra 33 TL.

Oha rengi seçtim ürün ün fiyatı 132.79 TL oldu.

Dosya Ekleri

• gnjehg.PNG
    gnjehg.PNG
    535,9 KB · Görüntüleme: 75
Böyle bir kulaklık alacağım fakat aşağıda.
AliExpress standard shipping yazıyor 33.69TL yazıyor o kargo değil mi yoksa ürün fiyatı mı?
Ve gümrük buna ne kadar vergi çıkarır.

Önce rengini ve nereden geleceğini seçin, sonra buradan vergisini hesaplayabilirsin

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı