TR serverlerinden gerçekten bıktım

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Yemin ederim TR serverlerinde oyun oynanmıyor. Valorant'tayım maç gidiyor kaybedeceğiz 2 3 tane kişi girmiş (her maçıma denk gelir zaten) durmadan boş boş aileye hakaret küfür ediyorlar. Ben Diyarbakırlıyım. 18 yaşındayım. Şivem var diye yani Diyarbakır ağzıyla konuştuğum için bu sefer konuşmamı düzeltince ana bacı sövüyorlar dalga geçiyorlar sureyi diyorlar çoluk çocuklar. Artık gerçekten bıktım sanaldan boş boş küfür ediyorlar ellerine bir şey geçmiyeceğini bilmelerine rağmen. Benimle hep dalga geçiyorlar konuşmamdan dolayı artık konuşmaktan utanıyorum korkuyorum. Burada düzgünce oyun oynamaya çalışan kimseye zararım olmayacak şekilde oyun oynamaya çalıyorum ama bu TR veletleri bir şey bilmeden hayat görmeden dalga geçiyor boş boş küfür atıyor. Bıktım artık böyle insanlardan bıktım... Tabi sanalda iş böyle reele gelin desek yemezler. Yani artık ne yapacağımı şaşırdım.

Rekabetçi oyunları oynamayı bırak sorunun çözülür. Oynayacaksanız da arkadaşlarınız ile oynayın.

Yemin ederim TR serverlerinde oyun oynanmıyor. Valorant'tayım maç gidiyor kaybedeceğiz 2 3 tane kişi girmiş (her maçıma denk gelir zaten) durmadan boş boş aileye hakaret küfür ediyorlar. Ben Diyarbakırlıyım. 18 yaşındayım. Şivem var diye yani Diyarbakır ağzıyla konuştuğum için bu sefer konuşmamı düzeltince ana bacı sövüyorlar dalga geçiyorlar sureyi diyorlar çoluk çocuklar. Artık gerçekten bıktım sanaldan boş boş küfür ediyorlar ellerine bir şey geçmiyeceğini bilmelerine rağmen. Benimle hep dalga geçiyorlar konuşmamdan dolayı artık konuşmaktan utanıyorum korkuyorum. Burada düzgünce oyun oynamaya çalışan kimseye zararım olmayacak şekilde oyun oynamaya çalıyorum ama bu TR veletleri bir şey bilmeden hayat görmeden dalga geçiyor boş boş küfür atıyor. Bıktım artık böyle insanlardan bıktım... Tabi sanalda iş böyle reele gelin desek yemezler. Yani artık ne yapacağımı şaşırdım.
O zaman TR serverinde oynama yabancı serverlere gir.

Yemin ederim TR serverlerinde oyun oynanmıyor. Valorant'tayım maç gidiyor kaybedeceğiz 2 3 tane kişi girmiş (her maçıma denk gelir zaten) durmadan boş boş aileye hakaret küfür ediyorlar. Ben diyarbakırlıyım. 18 yaşındayım. Şivem var diye yani Diyarbakır ağzıyla konuştuğum için bu sefer konuşmamı düzeltince ana bacı sövüyorlar dalga geçiyorlar sureyi diyorlar çoluk çocuklar. Artık gerçekten bıktım sanaldan boş boş küfür ediyorlar ellerine bir şey geçmiyeceğini bilmelerine rağmen. Benimle hep dalga geçiyorlar konuşmamdan dolayı artık konuşmaktan utanıyorum korkuyorum. Burada düzgünce oyun oynamaya çalışan kimseye zararım olmayacak şekilde oyun oynamaya çalıyorum ama bu TR veletleri bir şey bilmeden hayat görmeden dalga geçiyor boş boş küfür atıyor. Bıktım artık böyle insanlardan bıktım... Tabi sanalda iş böyle reele gelin desek yemezler. Yani artık ne yapacağımı şaşırdım.
Tab'a basınca aşağıda hepsini sustur gibi bir seçenek olması lazım ona basın.

Rekabetçi oyunları oynamayı bıraksan da TR serverındaki kitle asla değişmeyecek. Zaten küfür edenler malum yaş kitlesi. Yabancı serverlarda oyna ya da mute at.

Geri
Yukarı