Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cidden orta okul çocukları gibi futbol kavgası mı dönüyor forumda.. daha neler.
Aslında çok basit bir olay mevcut ortada. Bir takım, diğer takımı ezici üstünlükle yeniyor ve diğer takım tebrik etmek yerine itiraz ediyor. Bundan ibaret.

@Akif ya ülkede Fenerbahçe'li oluyosun ya da Fenerbahçe düşmanı. Herkes biliyor ki min-jae'nin pozisyonundan önce muhteşem bir Fenerbahçe vardı. Golü bulan hatta mesut özil ile 2. golü kaçıran Fenerbahçe vardı. Ama anlatırsan anlat. 1 bilgiyle 1000 kişiye bir şey anlatabilirsin. Ama 1000 bilgiyle 1 cahile bir şey anlatamazsın. Onlar 73 dakikayı istediği kadar konuşsunlar. Biz 23 dakikalık bölümdeki oyunumuzun iyi olduğunu biliyoruz.

Evet. Trabzonspor'un penaltısı penaltı diyenler Fenerbahçe'nin hakkı yendiğinde nerdeydiniz?

Eki Görüntüle 1191910
509

Siz burada nerdeydiniz?

İlkokula dönmüş burası. Seviyeli tartışan da yok. Sakin olun az, alt tarafı iki takımın birbiri arasındaki maçı. Hayatınızı etkileyen bir şey değil. Bu sefer olmaz bir sonraki sefere olur. İki takımda güzel oynadı, ikisini de tebrik ediyorum.

Aslında çok basit bir olay mevcut ortada. Bir takım, diğer takımı ezici üstünlükle yeniyor ve diğer takım tebrik etmek yerine itiraz ediyor. Bundan ibaret.

Ben maçı izledim zaten, Kim'e verilen ilk sarı kart saçmaydı, 2. harekette faul bile yoktu. Ondan sonrası zaten TS'nin üstünlüğüyle geçti.

Maçın ilk golü kontra ataktan atıldı, Fener'in bu performansını kırmızı karta bağlayan taraftarlar için;

1.PNG

2.PNG

Not: Tarihlere bakabilirsiniz, dakika 8'de kart yiyen oyuncu Vitor Hugo (Stoper) :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı