Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fenerli olarak, penaltı net penaltı ancak maçın kader anı olan Jae'nin 2. sarı kartı kesinlikle sarı kart değil.

@FurkannC Ama hakem hatası yok bir şekilde çıkarmaya çalışıyor. Bizim karaoğlanı olsun iyi tekmelediler adamı.

Penaltı net penaltıydı, pozisyon tekrarını izlerken daha karar çıkmadan penaltı demiştim ben. Kim'in pozisyonu hakkında hiç bir fikrim yok 30. dakikadan sonra izlemeye başladım. (Fenerliyim)

Ceza sahasının tam önünde omuz omuza 2 oyuncu giderken dirsekle adamı itiyor, nasıl sarı kart değil?
Bunlar profesyonel oyuncu, ortaokul maçı yönetmiyor hakem. O zaman Valencia'nin sarı kart gördüğü pozisyonun öncesinde Valencia'ya yapılan daha sert müdahaleydi.

Ceza sahasının tam önünde omuz omuza 2 oyuncu giderken dirsekle adamı itiyor, nasıl sarı kart değil?
Aynen öyle. Trabzonspor gibi takımdan Trabzonspor'a karşı hakem hatası arıyorlarsa kendi pozisyonlarına baksınlar. Karaoğlanı tekmeler, Siopis'e ayağına basıp yalnız faul vermesi kart çıkmadı. Kendilerin pozisyonları saysam bitmez ama neyse yenmesini bildik. Bu kadar fark atınca ve defanstan kolay kolay çıkarmadılar. Bu ne korku ya.

Bunlar profesyonel oyuncu, ortaokul maçı yönetmiyor hakem. O zaman Valencia'nin sarı kart gördüğü pozisyonun öncesinde Valencia'ya yapılan daha sert müdahaleydi.
Gervinho atağa çıkarken ayağına vurulup alınan top da sarı karttı o zaman, maça çok dar bir objektiften bakıyorsun dostum.

Fenerbahçe'mi bu kadar hakem kararına rağmen ezilmemesinden dolayı kutluyorum. Nwakeame kıyamet kopardı 1 sarı kart çıkmadı. Min jae ufacık dokundu faul mü değil mi tartışılcak pozisyonda ikinci sarıyı yapıştırdı. İlk yarı sonlarında Ferdi'ye yapılan müdahaleler sarı kart olmalıydı eğer min-jae'nin pozisyonu ikinci sarı ise. Penaltı zaten çok basit bir çarpışma pozisyonu. Halil umut meler penaltıyla alakası olmayan bir pozisyona çağırdı. Ali şansalan da bu fırsatı değerlendirerek penaltıyı verdi. Ali şansalan'ın düdüğünü astıramazsanız adam değilsiniz.

Şu bir gerçek Ali koç yönetime geçtiğinden beri kaybetmediğimiz bütün takımlara kaybeder olduk bu adam paradan anlayan adam futboldan değil neden Fenerbahçe taraftarı olarak bu adamı başa getirmek istediler anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı