Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gervinho atağa çıkarken ayağına vurulup alından top da sarı karttı o zaman, maça çok dar bir objektiften bakıyorsun dostum.
Sonuc olarak hakemin yanlis kararlari maci sekillendirdi diyebiliriz o zaman :)

Ciddi ciddi futbol mu konuşuyorsunuz burda? Bu ülkede son yıllarda oynanan hangi oyun ciddi anlamda futbola benziyor? Her maç sonrası aynı şey o ona küfür eder o ona küfür eder, hakem hataları konuşulur. Benden size tavsiye boşverin futbolu falan.

Ben kırmızıya kadar takımı beğendim ama beraberlik bekliyordum görüşüm o yöndeydi. Fakat kırmızıdan sonra işler değişti. TS haketti, ama hakemin TS'ye 1 ya da 2 kart vermesini beklerdim.

Sonuc olarak hakemin yanlis kararlari maci sekillendirdi diyebiliriz o zaman :)
Penaltı net penaltıydı, kartta doğru karardı. Hakemin hataları vardı ama maçı etkileyen kararları doğru kararlardı. Sosyal medyadan algı operasyon yaparak bu sonucu değiştiremezsiniz. Bu arada Siopis oyuna girince oyunun şekli değişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fenerbahçe'mi bu kadar hakem kararına rağmen ezilmemesinden dolayı kutluyorum. Nwakeame kıyamet kopardı 1 sarı kart çıkmadı. Min Jae ufacık dokundu faul mü değil mi tartışılcak pozisyonda ikinci sarıyı yapıştırdı. İlk yarı sonlarında Ferdi'ye yapılan müdahaleler sarı kart olmalıydı eğer Min-Jae'nin pozisyonu ikinci sarı ise. Penaltı zaten çok basit bir çarpışma pozisyonu. Halil Umut Meler penaltıyla alakası olmayan bir pozisyona çağırdı. Ali Şansalan da bu fırsatı değerlendirerek penaltıyı verdi. Ali Şansalan'ın düdüğünü astıramazsanız adam değilsiniz.
Hocam neden bu kadar ağladığınız profil fotoğrafınızdan belli oluyor.

Penaltı net penaltıydı, kartta doğru karardı. Hakemin hataları vardı ama maçı etkileyen kararları doğru kararlardı. Sosyal medyadan algı operasyon yaparak bu sonucu değiştiremezsiniz. Bu arada Siopis oyuna girince oyunun şekli değişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Algi yaratmak istesem teknoloji forumunda degil Twitter'da olurdum. Normal bir kullanici olarak fikirlerimi paylastim, sizinkine de saygi duyuyorum :)

Penaltı net penaltıydı, adamı kucaklamiş iki koluyla goturememiş.
Ama penaltı olmasaydı Trabzon gol atamazdı. Penaltıya kadar doğru düzgün pozisyonu bile yok Trabzonun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı