Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fenerbahçe'mi bu kadar hakem kararına rağmen ezilmemesinden dolayı kutluyorum. Nwakeame kıyamet kopardı 1 sarı kart çıkmadı. Min Jae ufacık dokundu faul mü değil mi tartışılcak pozisyonda ikinci sarıyı yapıştırdı. İlk yarı sonlarında Ferdi'ye yapılan müdahaleler sarı kart olmalıydı eğer Min-Jae'nin pozisyonu ikinci sarı ise. Penaltı zaten çok basit bir çarpışma pozisyonu. Halil Umut Meler penaltıyla alakası olmayan bir pozisyona çağırdı. Ali Şansalan da bu fırsatı değerlendirerek penaltıyı verdi. Ali Şansalan'ın düdüğünü astıramazsanız adam değilsiniz.
Maçı canlı izledim. Fenerbahçeli olarak Trabzonspor daha baskın oynadı.
  1. Nwakeame sarı kart görmeliydi
  2. Kim Min-jae'nin kırmızı kartı yanlış
  3. Net penaltı

Fenerbahçe'mi bu kadar hakem kararına rağmen ezilmemesinden dolayı kutluyorum. Nwakeame kıyamet kopardı 1 sarı kart çıkmadı. Min Jae ufacık dokundu faul mü değil mi tartışılcak pozisyonda ikinci sarıyı yapıştırdı. İlk yarı sonlarında Ferdi'ye yapılan müdahaleler sarı kart olmalıydı eğer Min-Jae'nin pozisyonu ikinci sarı ise. Penaltı zaten çok basit bir çarpışma pozisyonu. Halil Umut Meler penaltıyla alakası olmayan bir pozisyona çağırdı. Ali Şansalan da bu fırsatı değerlendirerek penaltıyı verdi. Ali Şansalan'ın düdüğünü astıramazsanız adam değilsiniz.
Ali Şansalan bir numaralı Fenerbahçelidir. Aksini inkar edenin futbol bilgisinden şüphe ederim. Bu akşam iyi kararları da oldu, benim beğenmediğim kararları da. Nelsson'la kıyasladığınız adam 4.8 ortalamayla oynamış. Baskımetre'de feneri göremedim, bu mağlubiyetin üstüne de hakem hakem diye ağlamak cidden acizlik.

Türkiye'de her maçtan sonra böyle, bu maça özel bir şey yok.
Aynen mesela GS maçı. 3 adamı eliyle itip düşürüp gol atıp 3 puanı aldıran Diagne'ye faul yok, Kim'e var. LOL. Penaltı kararı doğruydu zaten. Ama oraya gelene kadar hakem on kez bitirdi maçı.

Bizim ülke futbolunda en büyük sıkıntı kaybedince suçu birine atma cabası. Aynısını teknik direktörler de yapıyor. Yapmayın şunu işte, oynandı bitti. Hak eden kazansın.

İki takımı da tutmuyorum ama her 4 büyükler maçından sonra bu tür saçma kavgaların çıkmasına gerek yok. Takımları babanızın şirketi gibi tutmayın, kaybedince dünyanın sonu değil. Önünüzdeki maçlara bakın. İki takımı da tebrik ederim.

Ya bırakın Allah aşkına. Aynen oyunla kazandı.

1634496165374.png

Aynen mesela GS maçı. 3 adamı eliyle itip düşürüp gol atıp 3 puanı aldıran Diagne'ye faul yok, Kim'e var. LOL. Penaltı kararı doğruydu zaten. Ama oraya gelene kadar hakem on kez bitirdi maçı.
PUHAHAHAHA.
Berkan'ın formasından çekilince faul yok Diagne'nin attırdığı golü faul. Yok ya. Dün beşiktaşla dalga geçenler bugün burada hüngür hüngür ağlıyor. Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin arkadaş!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı