Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gözünün önündeki pozisyon :) aynı hakem Var'da iken göztepe maçında hakem pozisyonu net görüyor diye net penaltı için çağırmamıştı. Gözünün önünde gördüğü bir pozisyon için var hakemi çağırmaz. Ve hakem gözünün önünde görüyor zaten Var'a gidince kararı ne oluyor da değişiyor?
Çağırmadığını nereden biliyorsunuz adamın kulaklığını mı dinliyorsunuz, hakem gitmemiştir ?

Hakem penaltıyı verse VAR yine çağıracaktı, bir şey değişmeyecekti. VAR sistemini iyice bir araştırın öyle gelin buraya.

Mahalle maçı bilgisiyle olmaz bu oyun.

Çağırmadığını nereden biliyorsunuz adamın kulaklığını mı dinliyorsunuz, hakem gitmemiştir?

Hakem penaltıyı verse var yine çağıracaktı, bir şey değişmeyecekti. Var sistemini iyice bir araştırın öyle gelin buraya.

Mahalle maçı bilgisiyle olmaz bu oyun.

Siz bence araştırın. Hakemin net gördüğü pozisyonlara var çağırmıyor. Göztepe maçında biz bunu yaşamıştık. Hakem pozisyonu net görüyorsa hakemin kararı denilip var tarafından çağrılmıyor. Burada futbolu bilmeyerek mesaj yazmayın.

Siz bence araştırın. Hakemin net gördüğü pozisyonlara var çağırmıyor. Göztepe maçında biz bunu yaşamıştık. Hakem pozisyonu net görüyorsa hakemin kararı denilip var tarafından çağrılmıyor. Burada futbolu bilmeyerek mesaj yazmayın.
5435435.png

Allah için "hakem pozisyona yakınsa VAR'a çağırılmaz" diye bir kural göster bana büyük beyin seni.

Hiçbir bilgin yok burada holiganlık yapmaktan başka bir şey gelmiyor elinden. Al eline soğuk suyunu köşede ağla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlamsız kelimelerle tartışma yaratan çocuk 16 yaşındaymış, ben de diyorum "bir terslik var niye laf anlamıyor" diye. Sıkıntı çözüldü, benden bu kadar, bu arkadaşın açtığı konulara bakmaya gerek yokmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı