Trabzonspor 3 - Fenerbahçe 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlamsız kelimelerle tartışma yaratan çocuk 16 yaşındaymış, ben de diyorum "bir terslik var niye laf anlamıyor" diye. Sıkıntı çözüldü, benden bu kadar, bu arkadaşın açtığı konulara bakmaya gerek yokmuş.
Sen niye anlamak istemiyorsun onu anlamıyorum ben de. Maçtaki kritik hatalı kararlar gidişatını ve sonucu etkiledi. Keşke burada maç konuşsak da hakemden başka bir şey konuşulmuyor bu ligde.

Eki Görüntüle 1191929

Allah için "hakem pozisyona yakınsa Var'a çağırılmaz" diye bir kural göster bana büyük beyin seni.

Hiçbir bilgin yok burada holiganlık yapmaktan başka bir şey gelmiyor elinden. Al eline soğuk suyunu köşede ağla.

Hakem pozisyonu net görüyorsa var çağıramaz. Pek çok hakem yorumcularından bunu duydum. Mesela bünyamin gezer. Göztepe maçındaki penaltı pozisyonumuz için pozisyon çok net penaltı ama Var'ın devreye girebilceği bir pozisyon değil. Hakem görüyor ve yorumluyor demişti. Var'ın kurallarında bunlar da var. İşinize geleni burada atıyosunuz tabii. Var hakemin net gördüğü bir pozisyonda devreye giremez. Bunu pek çok hakem yorumcularından duyarak yazıyorum.

3 kişi kalsak kaleciyi stopere koyar yine 3'lü defans oynatır bu Pereira.
Gustavo stopere çekti, orta saha çöktü.
Nazım var, Novak var koy 4'lü oynasın, kanatlar da rahat eder.
Ferdi ile Osayi ya hücüma gidiyorlar ya da defansa ikisi olmuyor.
Mesut'u, Muhammed'i neden oynattıysa o yüzden oynattı: Bir daha oynatmamak için.
Meyer, M. Hakan, Zajc var gidiyor Crespo'yu koyuyor. Ozan Crespo oynasın diye mi gitti?
Pelkas var Mesut'u koyar, Tisserand var Novak'ı koyar, maçın sonunda değişiklikler yapar...
Fener o kadar kötü oynadı ki Trabzon iyi gözüktü. Trabzon iyi oynasaydı bugün 3'ten fazla atılırdı. Altay'a iyi dedik saçma sapan gol yedi, Szalai'ye iyi dedik adama sarılıyor, Min-Jae'ye iyi dedik gereksiz yere sarı gördü.

Tek kale top oynadılar. İlk defa bir Fenerbahçe maçında kanser olmadım, işkence gibiydi çünkü. Hala çıkıp hakem yüzünden kaybettik diyenler var. Hakem Fenerbahçe futbolcusu olsa yine yenilirdik çünkü top oynamıyoruz. Hazırlık maçlarından beri aynı.

Pereira ile bu iş gitmez, tabii hala "Vardır hocamın bir bildiği" diyenler var. 2. Lig takımı gibi oynatmak mı bildiği?

Maçta gerçekten büyük bir hakem hatası olduğunu düşünmüyorum futbolda 10 kişi kalmakta var.Penaltı kararı doğru, Kim Min Jae'nin pozisyonunun da tartışılabilir bir pozisyon olduğunu düşünüyorum.

Hakem pozisyonu net görüyorsa var çağıramaz. Pek çok hakem yorumcularından bunu duydum. Mesela bünyamin gezer. Göztepe maçındaki penaltı pozisyonumuz için pozisyon çok net penaltı ama Var'ın devreye girebilceği bir pozisyon değil. Hakem görüyor ve yorumluyor demişti. Var'ın kurallarında bunlar da var. İşinize geleni burada atıyosunuz tabii. Var hakemin net gördüğü bir pozisyonda devreye giremez. Bunu pek çok hakem yorumcularından duyarak yazıyorum.
543534.png

Sana bu atacağım son mesaj. Konuştukça batıyorsun. VAR kurallarında öyle bir şey yok.

3 kişi kalsak kaleciyi stopere koyar yine 3'lü defans oynatır bu pereira.
Gustavo stopere çekti, orta saha çöktü.
Nazım var, novak var koy 4'lü oynasın, kanatlar da rahat eder.
Ferdi ile osayi ya hücüma gidiyorlar ya da defansa ikisi olmuyor.
Mesut'u, Muhammed'i neden oynattıysa o yüzden oynattı: Bir daha oynatmamak için.
Meyer, m. Hakan, zajc var gidiyor Crespo'yu koyuyor. Ozan crespo oynasın diye mi gitti?
Pelkas var Mesut'u koyar, tisserand var Novak'ı koyar, maçın sonunda değişiklikler yapar...
Fener o kadar kötü oynadı ki Trabzon iyi gözüktü. Trabzon iyi oynasaydı bugün 3'ten fazla atılırdı. Altay'a iyi dedik saçma sapan gol yedi, Szalai'ye iyi dedik adama sarılıyor, min-jae'ye iyi dedik gereksiz yere sarı gördü.

Tek kale top oynadılar. İlk defa bir Fenerbahçe maçında kanser olmadım, işkence gibiydi çünkü. Hala çıkıp hakem yüzünden kaybettik diyenler var. Hakem Fenerbahçe futbolcusu olsa yine yenilirdik çünkü top oynamıyoruz. Hazırlık maçlarından beri aynı.

Pereira ile bu iş gitmez, tabii hala "vardır hocamın bir bildiği" diyenler var. 2. lig takımı gibi oynatmak mı bildiği?

Vitor Pereria'nın vardır bir bildiği. Vitor pereria oyuncuları deniyor. Hangi oyuncunun pozisyonlarda oynamayacağını buluyor. Şu oyuncu burada oynayabiliyor mu diye deniyor. Oyuncular bazen saçma pozisyonlarda olabilir, çünkü deniyor ve test ediyor. Vitor Pereria'nın sistemide gayet doğru. Sezon sonu şampiyon olunca yine 3-4-3 dicez.

Ben size diyorum 10 yıla kalmaz fanatiklik iç savaş çıkarır. Bu ne oğlum? Silah tabanca alın savaşın bari.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı