Trabzonspor 3 Gaziantep FK 0

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
Gerçekten muhteşem bir maç geçti hakem inanılmaz doğru kararlar verdi hiç taraflılık söz konusu değildi. Bazıları 4. dakikadaki pozisyon ile Kim'in pozisyonunu karşılaştırıyor yok canım öyle bir pozisyon dünya'nın hangi yerinde kırmızı olmuş? Bir de 3. gol öncesi penaltı var diyorlar yok canım ne penaltısı hakem muhteşem bir maç yönetti. Ben hayatımda bu kadar müthiş hakem kararları görmedim. Temponun muhteşem olduğu bir maçtı. Sonunda da kesinlikle hakem kararları olmaksızın hakkıyle ve şerefiyle kazanan Trabzonspor'u kutluyorum.
(!)

Gerçekten muhteşem bir maç geçti hakem inanılmaz doğru kararlar verdi hiç taraflılık söz konusu değildi. Bazıları 4. dakikadaki pozisyon ile Kim'in pozisyonunu karşılaştırıyor yok canım öyle bir pozisyon dünya'nın hangi yerinde kırmızı olmuş? Bir de 3. gol öncesi penaltı var diyorlar yok canım ne penaltısı hakem muhteşem bir maç yönetti. Ben hayatımda bu kadar müthiş hakem kararları görmedim. Temponun muhteşem olduğu bir maçtı. Sonunda da kesinlikle hakem kararları olmaksızın hakkıyle ve şerefiyle kazanan Trabzonspor'u kutluyorum.
(!)

Sizin hakem ile aldığınız maçları almışlar işte hakemsiz TB yaz geç xD.

Ayaklarına sağlık uşakların. 2 penaltımız, 3 kırmızı kart verilmedi. Hakemi doğru kararlarından ötürü kutluyorum. Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin yönetiminden daha iyiydi.

Hakem, hakem ve hakem. Sanırsın bütün maç hakem yüzünden gidiyor. Bahane bahane.

Maçı izlediyseniz hakemden başka konuşulcak bir şey olmadığını bilirdiniz. Evet tüm maç hakem yüzünden gitti çünkü 4. dakikada 10 kişi kalan bir Trabzonspor olsaydı eminim ki bu maçtan 3 puanla ayrılamayacaklardı.
Ayaklarına sağlık uşakların. 2 penaltımız, 3 kırmızı kart verilmedi. Hakemi doğru kararlarından ötürü kutluyorum. Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin yönetiminden daha iyiydi.

Bencede maçın ilk yarısında özellikle Marcao kırmızı kart görseydi iş tamamen kopabilirdi.

Trabzonspor'un eski fikstürlerine bakarsanız 10. dakikadan itibaren 10 kişi kalıp maç vermediğini görebilirsiniz, bu dediğim maç 3-4 hafta evvel oynanan bir maç :) Son oynayan maçı izleyen birisi Trabzonspor'un savunma hattına bakıp gülümsemeli.

Trabzonspor'un eski fikstürlerine bakarsanız 10. dakikadan itibaren 10 kişi kalıp maç vermediğini görebilirsiniz, bu dediğim maç 3-4 hafta evvel oynanan bir maç :) son oynayan maçı izleyen birisi Trabzonspor'un savunma hattına bakıp gülümsemeli.

Maç vermiyorlar ama kazanamıyorlar.

Keşke random atmak yasak olmasaydı. İlk defa bir konuya random atasım geldi çünkü. Konuya mı güleyim profile mi güleyim bilemedim. Normal yaşantınızda nasıl birisiniz merak ediyorum gerçekten. Burada olduğu gibi her şeyinizi Fenerbahçe'yle süsleyip püslüyor musunuz? Futbol dışında konuşabildiğiniz bir konu var mı? Kaç yıldır Fenerbahçe'nin şampiyon olacağına inanıyorsunuz? Futbol sevmek ve takip etmeye lafım yok. Ama iş sizin yaptığınıza gelince sadece gülesim geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı