Trabzonspor 3 Gaziantep FK 0

Maçı tamamen izledim, o pozisyon bence kırmızı kartlıktı. Sanırsam hakem oyuncunun kendini yere attığını düşündü, maçı tamamen izleyen birisi o oyuncunun sürekli aynı şeyleri yaptığını görebilir. Ek olarak Trabzonspor lehine verilmeyen 1 penaltı ve bolca sarı kart vardı. Hakemlerin hatası çok fakat GS-FB maçındaki hatalardan bahsetmiyorsun, çünkü maçı siz kazandınız :) Holiganlık gözünüzü bürüyor ve objektif olamıyorsunuz, başınıza geldiği zaman #BeinSportsİptal tagı açmak ile olmuyor.

Keşke random atmak yasak olmasaydı. İlk defa bir konuya random atasım geldi çünkü. Konuya mı güleyim profile mi güleyim bilemedim. Normal yaşantınızda nasıl birisiniz merak ediyorum gerçekten. Burada olduğu gibi her şeyinizi Fenerbahçe'yle süsleyip püslüyor musunuz? Futbol dışında konuşabildiğiniz bir konu var mı? Kaç yıldır Fenerbahçe'nin şampiyon olacağına inanıyorsunuz? Futbol sevmek ve takip etmeye lafım yok. Ama iş sizin yaptığınıza gelince sadece gülesim geliyor.

Konular, takip eden kişiler içindir. Ayrıca futbolla ilgileniyoruz diye o hayatımızın yaşam biçimi anlamına da gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı