Trabzonspor-Galatasaray maçı

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
3-0 Trabzonspor yener diye düşünüyorum. Maç genel anlamda Trabzonspor üstünlüğüyle geçiceğini, Galatasaray'ın kontra ataklarla gelmeye çalışacağını düşünüyorum. Galatasaray pek çok maçta varlık sergileyemedi. Yendikleri 2-1 başakşehir maçında bile varlık gösterememişlerdi, son oynanan kasımpaşa maçının 2. yarısında da varlık gösteremediler. Trabzonspor oyun olarak daha üstün duruyor. Bir tarafta roma karşısında bile iyi oyun oynayan Trabzonspor. Bir tarafta randers ve st. Johnstone gibi haritada yerini gösteremeyeceğimiz takımlar karşısında berabere oynayan Galatasaray. Maçla ilgili benim görüşüm Trabzonspor lehine 3-0 biteceğini düşünüyorum. Gollerin ikisini nwakaeme atıcağını, diğerinin Bakasetas'ın atıcağını düşünüyorum. Sizde aşağıya maçla ilgili yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Galatasaray pek çok maçta varlık sergileyemedi.
Giresun, Hatay, Kasımpaşa maçlarını en az 4-0, 5-0 kazanırdı Galatasaray. Hakeza Randers maçı da öyle, St.Johnstone maçı zaten 4-2 bitti. Varlık gösteremediler demek bayağı komik olmuş. Burada birazcık fanatiklik seziyorum ama neyse.

Şahsen bana oyun olarak gayet umut veriyor GS, saha içerisinde doğru yaptıkları işler var. Fakat bireysel hataların en aza indirgenmesi lazım. Ek olarak Muslera'nın formu, Boey'in sakatlığı da büyük soru işareti. Yedlin, TS'nin sol tarafını savunma konusunda yetersiz kalabilir. Zira savunma konusunda çok yetersiz bir isim Yedlin. Onun için savunma katkısı adına Oğulcan'ı kullanabilir hoca sağ önde.

TS'de ise bildiğim kadarıyla Djaniny ve Gervinho sakat. Ek olarak savunmada çok ciddi zaafları var takımın. Karşılıklı gol olması neredeyse kesin gibi. Skor tahmini olarak 1-1 diyorum. İyi olan, hak eden kazansın.

Karşılıklı gol olur, Trabzon'un hücum hattı çok iyi ama defansı çok gereksiz ve boş bir şekilde gol yiyor.
Maçı da 2 farkla Trabzonspor kazanır bence, Galatasaray'ın başında Fatih Terim olduğu sürece bir oyun, bir plan olmayacaktır.

Giresun, hatay, kasımpaşa maçlarını en az 4-0, 5-0 kazanırdı Galatasaray. Hakeza randers maçı da öyle, st. Johnstone maçı zaten 4-2 bitti. Varlık gösteremediler demek bayağı komik olmuş. Burada birazcık fanatiklik seziyorum ama neyse.

Şahsen bana oyun olarak gayet umut veriyor GS, saha içerisinde doğru yaptıkları işler var. Fakat bireysel hataların en aza indirgenmesi lazım. Ek olarak Muslera'nın formu, Boey'in sakatlığı da büyük soru işareti. Yedlin, TS'nin sol tarafını savunma konusunda yetersiz kalabilir. Zira savunma konusunda çok yetersiz bir isim yedlin. Onun için savunma katkısı adına oğulcan'ı kullanabilir hoca sağ önde.

TS'de ise bildiğim kadarıyla djaniny ve gervinho sakat. Ek olarak savunmada çok ciddi zaafları var takımın. Karşılıklı gol olması neredeyse kesin gibi. Skor tahmini olarak 1-1 diyorum. İyi olan, hak eden kazansın.

Hatayspor maçındaki oyunu bana umut vermedi. Diyelim onu geçtim. Kasımpaşa maçının ilk yarısı iyi iken 2. yarısında son 10 dakika dışında yine varlık gösteremedi. Randers maçının ikinci ayağında güzel oynadı, ona bir şey diyemem. Ama randers maçının ilk ayağında yine iyi varlık gösteremedi. Sonrasında 1-1 biten st. Johnstone maçında da varlık gösteremedi. Psv maçlarında zaten San Marino kimliğine geçmiş Galatasaray vardı. Muslera'nın pas hataları birçoğu maçta Galatasaray'ı yaktı, bazılarını kurtarıp telafi etti. 2018-2019 sezonundaki başakşehir maçında pas hatası yapmıştı, randers maçında da yine pas hatası yaptı. Kasımpaşa maçında yarı taylan yarı Muslera kaynaklı hatalı gol vardı. Muslera'nın formu bence de önemli. Galatasaray kasımpaşa maçını 4-0, 5-0 yenebilirdi. Ama hatay maçını farklı yenemezdi. Trabzonspor, Galatasaray'dan daha formda ve daha iyi oynayan bir takım, Trabzonspor zorlanmayacaktır.

Beklenenin aksine Galatasaray Trabzonspor'u duman edecektir. Nedense TS maçlarından önce bir algı var FB,GS'ye. Ama hep de onlar kazanıyor. Bence yine öyle olacak. Boey çok büyük eksik, Nwakaeme kevgire çevirir orayı. Ama yine de kazanacaktır Galatasaray.

Yeni konular

Geri
Yukarı